آئین نامه مسابقات شنای جام فجرپارسیان اعلام شد

Print Friendly
آئین نامه مسابقات شنای جام فجرپارسیان اعلام شد

آیین‌نامه مسابقات شنای گرامیداشت دهه مبارکه فجر ((جام فجر پارسیان)) که از ۲۰ تا ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ در شیراز برگزار می‌شود اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بر اساس تصمیم کمیته فنی شنا، مسابقات مسافت بلند این رشته برای پسران ((گرامیداشت دهه مبارکه فجر)) از ۲۰ تا ۲۳ بهمن سال جاری برگزار می‌شود. این رقابت‌ها تحت عنوان جام فجر پارسیان با هدف توسعه کمی و کیفی شنای کشور  و برای رده‌های سنی  ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال (متولدین ۱۳۸۰-۱۳۸۳) پیش‌بینی شده است. استان فارس در استخر بین المللی انقلاب شیراز میزبانی این دوره از رقابت‌ها را هم بر عهده دارد. سال گذشته (۱۳۹۳) این رقابت ها در همین استخر برگزار شد که در رده سنی ۱۲-۱۱ سال تیم خراسان رضوی عنوان قهرمانی را بدست آورد، تیم باشگاه ریف اصفهان دوم شد و نیل آموزش و پرورش تهران درجایگاه سوم قرار گرفت. در رده سنی ۱۴-۱۳ سال هم تیم فارس بر سکوی اول ایستاد، باشگاه پتوی لاله اصفهان عنوان دوم را کسب کرد و خراسان رضوی سوم شد.

کمیته فنی شنا در بخشی از این آیین نامه آورده است: ملاک انتخاب تیم منتخب کودکان ۱۱-۱۲ سال کشور جهت اعزام به مسابقات جام رومی( قونیه) ترکیه ۲۰۱۶ نتایج کسب شده در این مسابقات خواهد بود.(مبنای سن، تاریخ میلادی است)

 

برای دریافت آیین نامه کامل + برگ ارنج تیم + برنامه مسابقات + فرم مشخصات فردی شرکت کنندگان روی لینک زیر کلیک کنید.

آئین نامه ۱۱-۱۴ سال مسابقات جام فجر

 

انتهای پیام

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط