آخرین روزهای اردو تیم ملی شنا پیش از بازی‌های کشورهای اسلامی

Print Friendly
آخرین روزهای اردو تیم ملی شنا پیش از بازی‌های کشورهای اسلامی

ملی پوش‌های شنای کشورمان در ۱۰ ماده انفرادی و دو ماده تیمی در چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ آخرین اردوی تیم ملی شنای ایران پیش از چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود. شنای ایران در این دوره از مسابقات با پنج نماینده حضور پیدا می‌کند. حداقل فیناپوینت برای شرکت در این رقابت‌ها ۶۰۰ امتیاز بوده که این پنج شناگر کشورمان با کسب فیناپوینت بالاتر از حدنصاب به این رقابت‌ها اعزام می‌شوند.

ملی پوش‌های شنای کشورمان در ۱۰ ماده انفرادی و دو ماده تیمی در این مسابقات شرکت می‌کنند. ۵۰ و ۱۰۰ متر آزاد ، ۵۰ و ۱۰۰ متر پشت،  ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ متر قورباغه ، ۵۰ و ۱۰۰ متر پروانه ، چهار در صدمتر آزاد و چهار درصد متر مختلط  ماده‌هایی هستند که شناگران تیم ملی ایران در آنها با حریفان خود به رقابت می‌پردازند.

چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی ۱۲ الی ۲۲ می (۲۲ اردیبهشت الی اول خرداد ۱۳۹۶) در باکو آذربایجان برگزار می‌شود که طبق طبق برنامه اعلام شده، مسابقات شنا از روز شنبه (۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶) آغاز و تا روز چهارشنبه (۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶) ادامه پیدا می‌کند.

 

 

اعضای تیم ملی شنا اعزامی به مسابقات کشورهای اسلامی : 

باکو –  ۲۲ اردیبهشت تا اول خرداد ۱۳۹۶

۱-جمال چاوشی‌فر

۲-مهدی انصاری

۳-سینا غلام‌‌پور

۴-بنیامین قره‌حسنلو

۵-آریا نسیمی شاد

همچنین خشایار حضرتی و عباسعلی کشتکار بعنوان کادر فنی ملی پوشان را در این سفر همراهی می‌کنند .

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط