آغاز رقابت‌های جذاب بیست و نهمین دوره لیگ برتر واترپلو

Print Friendly
آغاز رقابت‌های جذاب بیست و نهمین دوره لیگ برتر واترپلو

مرحله نخست بیست و نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور از فردا (پنجشنبه) در استخر ۹ دی شیرودی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله نخست بیست و نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور از فردا (پنجشنبه) با حضور هشت تیم  آغاز خواهد شد. مرحله اول این رقابت‌ها به میزبانی دو تیم نوفلاح و رعد پدافند در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می‌شود.

این دوره از مسابقات با حضور تیم های پرسپولیس، دانشگاه آزاد اسلامی، استخر شهید نوفلاح و سایپا در گروه A و تیم های رعد پدافند، پیشگامان کویر یزد، نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران در گروه B پیگیری می‌شود. تیم‌ها در هر مرحله از این مسابقات در هر دو گروه یک بار به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف جایگاه اول تا چهارم هر گروه مشخص شود.

ابتدا در روز نخست مسابقات، سایپا قهرمان بیست و هشتمین دوره از این رقابت‌ها به مصاف تیم استخر شهید نوفلاح می‌رود. این دیدار از ساعت ۹:۰۰ صبح آغاز می‌شود. در ادامه از ساعت ۱۰:۱۵ تیم پرسپولیس که اولین حضور خود در لیگ برتر واترپلو را تجربه می‌کند مقابل دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مدعیان قهرمانی به آب می‌زند.

نفت امیدیه و رعد پدافند که تکرار دیدار رده بندی دور گذشته  این رقابت‌ها نیز است، از ساعت ۱۱:۳۰ در سومین بازی مرحله نخست به مصاف هم خواهند رفت. ساعت ۱۲:۴۵ تیم نفت و گاز گچساران پذیرای پیشگامان کویر یزد است.

در ادامه تیم‌ها در دو نبت عصر روز پنجشنبه و صبح روز جمعه به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا پرونده مرحله نخست این مسابقات بسته شود.

گروه A

  1. پرسپولیس
  2. دانشگاه آزاد اسلامی
  3. استخر شهید نوفلاح
  4. سایپا

گروه B 

  1.  رعد پدافند
  2. پیشگامان کویر یزد
  3. نفت امیدیه
  4. نفت و گاز گچساران

 

برنامه زمانبندی مرحله اول بیست و نهمین دوره لیگ برتر واترپلو سال ۱۳۹۸- میزبان نوفلاح و رعد پدافند:

ردیف گروه تیم تیم روز تاریخ ساعت میزبان
۱ A استخر شهید نوفلاح سایپا پنجشنبه
۹۸/۰۸/۱۶
۹:۰۰ پرسپولیس
۲ A پرسپولیس دانشگاه آزاد اسلامی پنجشنبه
۹۸/۰۸/۱۶
۱۰:۱۵ پرسپولیس
۳ B نفت امیدیه رعدپدافند هوایی پنجشنبه
۹۸/۰۸/۱۶
۱۱:۳۰ رعدپدافند هوایی
۴ B نفت و گاز گچساران پیشگامان کویر یزد پنجشنبه
۹۸/۰۸/۱۶
۱۲:۴۵ رعدپدافند هوایی
۵ A پرسپولیس استخر شهید نوفلاح پنجشنبه
۹۸/۰۸/۱۶
۱۶:۰۰ پرسپولیس
۶ A سایپا دانشگاه آزاد اسلامی پنجشنبه
۹۸/۰۸/۱۶
۱۷:۱۵ پرسپولیس
۷ B نفت امیدیه نفت و گاز گچساران پنجشنبه
۹۸/۰۸/۱۶
۱۸:۳۰ رعدپدافند هوایی
۸ B پیشگامان کویر یزد رعد پدافند پنجشنبه
۹۸/۰۸/۱۶
۱۹:۴۵ رعدپدافند هوایی
۹ A پرسپولیس سایپا جمعه
۹۸/۰۸/۱۷
۹:۰۰ پرسپولیس
۱۰ A نوفلاح دانشگاه آزاد اسلامی جمعه
۹۸/۰۸/۱۷
۱۰:۱۵ پرسپولیس
۱۱ B نفت و گاز گچساران رعد پدافند جمعه
۹۸/۰۸/۱۷
۱۱:۳۰ رعدپدافند هوایی
۱۲ B نفت امیدیه پیشگامان کویر یزد جمعه
۹۸/۰۸/۱۷
۱۲:۴۵ رعدپدافند هوایی

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط