آغاز صدور گواهینامه‌های ۷ سطح شنا و ثبت مدارس شنا در سامانه مجازی فدراسیون

Print Friendly
آغاز صدور گواهینامه‌های 7 سطح شنا و ثبت مدارس شنا در سامانه مجازی فدراسیون

حمید اسکندریون رییس کمیته فنی شنا از آغاز صدور گواهینامه های هفت سطح شنا و ثبت مدارس شنا در سامانه فدراسیون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با توجه به برنامه های راهبردی فدراسیون در امر توسعه شنا همزمان با آغاز کلاسهای آموزشی، با تاکید رییس فدراسیون و همچنین تلاش و همت کمیته فنی شنا صدور گواهینامه های هفت سطح و ثبت مدارس شنا از دهم خرداد ماه در سامانه جامع ورزش های آبی (swim1400.ir) آغاز شد.

حمید اسکندریون رییس کمیته فنی شنا ضمن اعلام این خبر افرود: با شروع فعالیت سامانه مجازی فدراسیون درخواست تاسیس و ثبت مدارس شنا و همچنین صدور گواهینامه های شنا از این پس در این سامانه انجام می‌شود و مدارس شنا صرفا با تایید هیات استانی مجاز به صدور گواهینامه خواهند بود. همچنین از این پس مدیران و موسسان مدارس شنا برای صدور تمدید پروانه خود به این سامانه مراجعه کرده تا پس از بررسی و تایید فدراسیون و هیات استانی شنا مجوز خود را دریافت کنند.

وی افزود: با همکاری شرکت پشتیبان این سامانه که در زمینه کلاس های آموزش مجازی و استعدادیابی نیز فعالیت داشتند، ثبت نام در مسابقات، جشنواره ها و همچنین پخش مستقیم مسابقات نیز در سامانه مجازی فدراسیون انجام می‌شود.

حمید اسکندریون در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم با صدور گواهینامه های هفت سطح شنا در سال‌های آینده کمیت و کیفیت شناگران را از آموزش تا قهرمانی بصورت ساختاری افزایش دهیم و نو آموزانی را که به استخرهای دارای مجوز مدرسه شنا مراجعه میکنند در زمینه استعدادیابی و نگهداشت راهنمایی و کمک کنیم.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط