اصلاحیه/

آغاز مرحله دوم لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال از ۱۶ بهمن

Print Friendly
آغاز مرحله دوم لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال از 16 بهمن

مرحله دوم چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از ۱۶ الی ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ به میزبانی استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور ۱۶ الی ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ در استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود. دور نخست این مسابقات با حضور ۱۰ تیم نهم الی ۱۲ آبان ۱۳۹۷ به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری و به پایان رسید.

 

 

برنامه مرحله دوم چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر زیر ۱۷ سال ۱۶ الی ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ (تهران – استخر ۹دی)

ردیف گروه تیم تیم روز تاریخ ساعت
۱ A استخر انقلاب اصفهان پیشگامان کویر یزد سه شنبه
۱۶/۱۱/۹۷
۱۰:۱۵
۲ B نوفلاح (ب) آبمیوه سجاد مشهد سه شنبه
۱۶/۱۱/۹۷
۱۱:۳۰
۳ B زنجان(الف) ۹دی (الف) سه شنبه
۱۶/۱۱/۹۷
۱۴:۳۰
۴ A آزادی(الف) نو فلاح (الف) سه شنبه
۱۶/۱۱/۹۷
۱۸:۳۰
۵ B زنجان(الف) نوفلاح  (ب) چهارشنبه
۱۷/۱۱/۹۷
۹
۶ B پیام تبریز آبمیوه سجاد مشهد چهارشنبه
۱۷/۱۱/۹۷
۱۰:۱۵
۷ A آزادی(الف) استخر انقلاب اصفهان چهارشنبه
۱۷/۱۱/۹۷
۱۱:۳۰
۸ B پیام تبریز پخش اسلامی زنجان چهارشنبه
۱۷/۱۱/۹۷
۱۶
۹ B ۹دی (الف) نوفلاح (ب) چهارشنبه
۱۷/۱۱/۹۷
۱۷:۱۵
۱۰ B ۹دی (الف) پیام تبریز پنجشنبه
۱۸/۱۱/۹۷
۹
۱۱ B آبمیوه سجاد مشهد پخش اسلامی زنجان پنجشنبه
۱۸/۱۱/۹۷
۱۰:۱۵
۱۲ A پیشگامان کویر یزد آزادی(الف) پنجشنبه
۱۸/۱۱/۹۷
۱۱:۳۰
۱۳ A نو فلاح (الف) استخر انقلاب اصفهان پنجشنبه
۱۸/۱۱/۹۷
۱۲:۴۵
۱۴ B نوفلاح (ب) پیام تبریز پنجشنبه
۱۸/۱۱/۹۷
۱۶
۱۵ B آبمیوه سجاد مشهد ۹دی (الف) پنجشنبه
۱۸/۱۱/۹۷
۱۷:۱۵
۱۶ A نوفلاح (الف) پیشگامان کویر یزد پنجشنبه
۱۸/۱۱/۹۷
۱۸:۳۰
۱۷  هشتم
و هفتم
چهارم A چهارم B جمعه
۱۹/۱۱/۹۷
۱۲
۱۸ پنجم و ششم  سوم A سومB جمعه
۱۹/۱۱/۹۷
۱۳:۱۵
۱۹  سوم وچهارم دوم A دوم B جمعه
۱۹/۱۱/۹۷
۱۴:۳۰
۲۰ اول و دوم  اولA اولB جمعه
۱۹/۱۱/۹۷
۱۵:۴۵

توجه: پنجم گروه B مقام نهم را کسب می نماید.

 

گروه  A

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده  تفاضل گل امتیاز
۱ نوفلاح (الف) ۴ ۴ ۰ ۰ ۳۶ ۱۴ ۲۲+ ۸
۲ پیشگامان کویر یزد ۴ ۳ ۰ ۱ ۳۴ ۱۸ ۱۶+ ۶
۳ آزادی (الف) ۴ ۲ ۰ ۲ ۲۸ ۲۴ ۴+ ۴
۴ استخر انقلاب اصفهان ۴ ۱ ۰ ۳ ۲۳ ۲۴ ۱- ۲
۵ ۹ دی (ب) ۴ ۰ ۰ ۴ ۳ ۴۴ ۴۱- ۰

 

گروه  B

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده  تفاضل گل امتیاز
۱ آبمیوه سجاد مشهد ۴ ۴ ۰ ۰ ۲۹ ۱۱ ۱۸+ ۸
۲ ۹ دی (الف) ۴ ۳ ۰ ۱ ۳۲ ۱۵ ۱۷+ ۶
۳ پیام تبریز ۴ ۲ ۰ ۲ ۱۹ ۲۰ ۱- ۴
۴ پخش اسلامی زنجان ۴ ۱ ۰ ۳ ۱۹ ۲۶ ۷- ۲
۵ نوفلاح (ب) ۴ ۰ ۰ ۴ ۵ ۳۲ ۲۷- ۰

 

نتیجه نهایی مرحله نخست لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور

تیم
۱ نوفلاح (الف)
۲ آبمیوه سجاد مشهد
۳ پیشگامان کویر یزد
۴ ۹ دی (الف)
۵ آزادی (الف)
۶ پیام تبریز
۷ استخر انقلاب اصفهان
۸ پخش اسلامی زنجان
۹ ۹ دی (ب)
۱۰ نوفلاح (ب)

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط