آغاز مرحله پایانی لیگ شنا

Print Friendly
آغاز مرحله پایانی لیگ شنا

مرحله چهارم و پایانی لیگ شنا با برگزاری شش ماده از صبح امروز (پنجشنبه) در استخر قهرمانی آزادی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله چهارم و پایانی مسابقات شنای باشگاه های کشور صبح امروز (پنجشنبه) با برگزاری شش ماده ۵۰متر کرال پشت، ۲۰۰متر پروانه، ۵۰متر آزاد، ۲۰۰متر قورباغه، ۴۰۰متر […]

مرحله چهارم و پایانی لیگ شنا با برگزاری شش ماده از صبح امروز (پنجشنبه) در استخر قهرمانی آزادی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله چهارم و پایانی مسابقات شنای باشگاه های کشور صبح امروز (پنجشنبه) با برگزاری شش ماده ۵۰متر کرال پشت، ۲۰۰متر پروانه، ۵۰متر آزاد، ۲۰۰متر قورباغه، ۴۰۰متر آزاد و ۱۰۰×۴ متر مختلط تیمی در استخر قهرمانی آزادی تهران آغاز شد.
عناوین نخست مسابقات صبح امروز بین شناگران موج های آبی و مقاومت تقسیم شد. موج های آبی مشهد با کسب چهار مدال طلا در این مرحله جایگاه خود را در صدر جدول بیش از پیش مستحکم کرد.

**نتایج کامل صبح روز اول مرحله چهارم لیگ شنا:

*۵۰ متر کرال پشت:
۱. رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۲۸.۴۴
۲. محسن مهمان نواز از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۸.۷۶
۳. بهزاد صیاد از تیم مقاومت با زمان ۲۹.۶۱

* ۲۰۰ متر پروانه:
۱. احمدرضا جلالی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۱۴.۶۶. ۰۲
۲. امیررضا علی اصغرزاده از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۳.۸۶. ۰۲
۳. یمان تاکی از تیم مقاومت با زمان ۲۴.۸۷. ۰۲

*۵۰ متر آزاد:
۱. آرشام میرزایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۴.۳۳
۲. نیما عبدالهی از تیم نفت امیدیه با زمان ۲۴.۷۱
۳. امیر طاهری از تیم نفت امیدیه با زمان ۲۴.۷۳

*۲۰۰ متر قورباغه:
۱. آریا نسیمی شاد از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۹.۵۰. ۰۲
۲. امیرمحمد سرابی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۳۹.۸۵. ۰۲
۳. سینا رجبی مقدم از تیم چوکا با زمان ۴۰.۷۲. ۰۲

*۴۰۰ متر آزاد :
۱. آرین علیایی از تیم موجهای آبی مشهد با زمان ۲۲.۳۰. ۰۴
۲. اصلان صالحیان از تیم مقاومت با زمان ۲۴.۵۷. ۰۴
۳. سجاد ویسانیان از تیم مقاومت با زمان ۳۰.۶۳. ۰۴

*۱۰۰×۴ متر مختلط تیمی:
۱. “رهام پیروانی-سیامند بصری-امید وکیلی-فرشید محمودی زاویه” از تیم مقاومت با زمان ۱۸.۲۷. ۰۴
۲. “محمد صحافی-آریا نسیمی شاد-امیررضا علی اصغرزاده-امیرمحمد سرابی” از تیم موجهای آبی مشهدبا زمان ۱۹.۹۲. ۰۴
۳. “محمد دربهانی-ایمان میناسرشت-فرهاد اصغری-محمدرضا بیگ محمدی” از تیم نفت تهرانبا زمان ۳۱.۵۸. ۰۴

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط