سرپرست تیم واترپلوی نیروی زمینی/

احمدی: هدف ما این است ملی پوشان واترپلو بدون تنش فکری در خدمت فدراسیون باشند

Print Friendly
احمدی: هدف ما این است ملی پوشان واترپلو بدون تنش فکری در خدمت فدراسیون باشند

تیم واترپلوی نیروی زمینی ارتش برای دومین سال پیاپی در لیگ برتر واترپلو ایران حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم واترپلوی نیروی زمینی ارتش برای دومین سال پیاپی در لیگ برتر واترپلو ایران حضور دارد. این تیم در فصل گذشته برای اولین سال حضور خود در این مسابقات توانست رتبه قابل قبولی را کسب کند. در همین رابطه در خصوص نحوه عملکرد و روند حرکتی این تیم در این دوره از مسابقات با امین احمدی سرپرست تیم گفت‌و‌گویی کوتاه داشتیم.

احمدی هدف حضور این تیم برای بار دوم در مسابقات لیگ را تغییر رنگ مدال و کسب جایگاهی بهتر عنوان کرد و همچنین گفت: قصد این را داریم توان و پتانسیل فدراسیون را بالا ببریم، می‌خواهیم به ملی پوشانی که از لحاظ خدمت سربازی در تنش و تکاپو هستند کمک و همیاری کنیم تا با خیالی آسوده‌تر در خدمت جامعه ورزشی و فدراسیون شنا باشند. حضور تیم جوانی مانند سایپا در لیگ برتر باعث بهبودی آن می‌شود و اساسنامه جدید لیگ که حضور بازیکنان زیر ۲۱ سال را اجبار دارد باعث جوان‌سازی لیگ می‌شود.

سرپرست تیم نیروی زمینی در مورد تغییرات این تیم گفت: حضور چند بازیکن ملی پوش و کلیدی باعث افزایش توان تیمی ما می‌شود. این‌ که بازیکنان سرباز ما بدون دغدغه و استرس می‌توانند در خدمت تیم ملی باشند باعث بالا بردن انگیزه آن‌ها می‌شود.

وی در مورد سرمربی جدید تیم با اشاره به اینکه با حضور دانیال خاکبان سطح کیفی نیروی زمینی بالا رفته است تاکید کرد: خاکبان فردی باسواد و فنی است، تمام برنامه‌هایش بروز بوده و در بین ورزشکاران و بچه‌های تیم محبوبیت خاصی را داراست. امیدواریم بتوانیم در کنار او نتایج خوبی کسب کنیم.

احمدی در ادامه نسبت به غیر پیش‌بینی بودن واترپلو گفت: ما در هفته نخست لیگ با هدف برد وارد شده بودیم، با توجه به این‌که ما تیم جوانی که داریم نیاز به زمان داریم تا بین بچه‌ها آمادگی لازم پیدا شود.

وی در پایان گفت: در تلاش هستیم بتوانیم مسابقات سالمی را برگزار کنیم که از لحاظ اخلاقی مورد تایید فدراسیون و تیم‌ها باشد، باید بتوانیم جایگاه خود را نسبت به قبل بهتر کنیم و سهمیه باشگاه‌های آسیا را کسب کنیم که آنجا هم حرفی برای گفتن داشته باشیم. در حال حاضر اردوهای تمرینی برای آمادگی تیم در لیگ برگزار می‌کنیم.

از رئیس فدراسیون کمال تشکر را دارم که برای این سه رشته المپیکی تلاش فراوانی دارد.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط