تعویق رکوردگیری شناگران تا خرداد سال 1399/

اسکندریون: کلیه برنامه های رشته‌ شنا در اسفند ماه ۱۳۹۸ لغو شد

Print Friendly
اسکندریون: کلیه برنامه های رشته‌ شنا در اسفند ماه 1398 لغو شد

رییس کمیته فنی شنا گفت: کلیه برنامه های مربوط به تقویم و تمرینات ملی پوشان رشته‌های شنا در اسفند ماه ۱۳۹۸  جهت رعایت مسایل ایمنی و سلامت ورزشکاران لغو شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ حمید اسکندریون ریس کمیته فنی شنا ضمن اعلام لغو فعالیت‌های رشته شنا در ماه جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: متاسفانه این مسئله برای شنا کشورمان بسیار گران تمام شذ.

وی در ادامه تصریح کرد به دلیل انجام برنامه ریزی فصلی از ماه‌ها قبل، اسفند ماه بعنوان نقطه اوج شناگران مدنظر گرفته شده بود که عدم برگزاری مسابقات کشوری و استانی ضربه سنگینی برای شناگران و مربیان بوجود آورده است که امیدوارم این عزیزان با صبر و بردباری از این چالش عبور نمایند.

رئیس کمیته فنی شنا افزود: چهار تن از شناگران ملی پوش واجد شرایط کسب ورودی المپیک قرار بود به مسابقات برون مرزی اعزام شوند که با توجه به شرایط فوق مقرر شد این رکوردگیری و اعزام در فصل جدید تمرین، خرداد ماه سال آینده صورت پذیرد.

همچنین با تصمیم کمیته فنی ‌شنا و موافقت ریاست محترم فدراسیون مرحله آخر لیگ ۹۸ به سال بعد موکول شد.

اسکندریون در پایان اشاره کرد: امیدوارم جامعه شنا با درایت و رعایت تمامی اصول پیشگیری و بهداشتی و با تمام قوا و انگیزه بالا، خود را برای مسابقات سال آینده آماده نمایند.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط