اصلاحیه /

اعلام اسامی دعوت‌شدگان به اردو تیم‌ملی جوانان واترپلو

Print Friendly
اعلام اسامی دعوت‌شدگان به اردو تیم‌ملی جوانان واترپلو

نخستین دوره اردوهای تیم ملی واترپلوی جوانان کشور از روز دوشنبه الی شنبه (۷ الی ۱۲ فروردین ۱۳۹۶) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نخستین دوره اردوهای تیم ملی واترپلوی جوانان ایران با دعوت بیش از ۶۰ بازیکن در دو گروه  از روز دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ برگزار می‌شود. گروه اول دعوت شدگان از روز دوشنبه (۷فروردین ۱۳۹۶) الی چهارشنبه (۹ فروردین ۱۳۹۶)  و گروه دوم از روز پنج‌شنبه(۱۰فروردین ۱۳۹۶) الی شنبه (۱۲ فروردین ۱۳۹۶) باید در اردو حضور یابند.

این بازیکنان از استان‌های تهران، زنجان، یزد، اصفهان، گیلان، کرمانشاه، خراسان رضوی، فارس، قزوین، خوزستان ، کهگیلویه و بویر احمد و آذربایجان شرقی برای حضور در این اردو فراخوانده شدند.

بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی بازیکنان دعوت شده به اردو باید ساعت ۹ صبح تاریخ ذکر شده در محل استخر بین المللی ۹ دی واقع در مجموعه ورزشی شهید شیرودی حضور داشته باشند.

 

  • اسامی گروه اول دعوت شدگان تیم ملی واترپلو جوانان :

از روز دوشنبه (۷فروردین ۱۳۹۶) الی چهارشنبه (۹ فروردین ۱۳۹۶)

تهران: مهدی برزگری، حسین لاله سیاه ، امیررضا جلیل پور ، یزدان احمدی ، پارسا حاجی‌پور ، یزدان اعلائی ، امین حسنی ، علی شمسائی ، علیرضا قجاوند

خراسان رضوی: امیرحسین محمدی ، یوسف سیم‌پیچ ، امیرحسین زاغیان ، یونس سیم‌پیچ ، امیر علی مرادی ، محمدرضا حسینی

قزوین: امیررضا آیینه‌چی ، کیانوش مشایخی ، امیر محمد رضایی ، محمد جواد کدیشوی ، امیرمحمد چگینی

فارس: علی ترابی ، محمد حسن دربانی ، محمد حسین زاده فرد ، محمد امیر نماینده

خوزستان: محمد امین لک ، مصطفی دریس ، رضا شریفی

کهکیلویه و بویر احمد: حسین خالدی

آذربایجان شرقی: احسان پاکی ، سعید اله ویردی مقدم ، فاضل زینال باف ، زرتشت سیدزاده

مرکزی: علیرضا ایرانمنش ، محمد امین وفایی فر

 

  • اسامی گروه دوم دعوت شدگان تیم ملی واترپلو جوانان :

از روز پنج‌شنبه(۱۰فروردین ۱۳۹۶) الی شنبه (۱۲ فروردین ۱۳۹۶۶)

تهران: علیرضا پورنگ ، آرمین آذرخش ، علی لطفی ، علی خانقاهی ، آرش پور زرگر ، دانیال پورزاد ، خشایار سید ضیاء الدین ، پارسا مرادی ، راعین زکی زاده ، مهدی بختیاری ، امیر رضایی

زنجان: مهدی ذبیحی ، محمد بیات ، علی میرابی ، امیررضا حیدری ، پارسا نجفی

یزد: امیر خسور ، علی اکبر صفوی ، محمد سجاد میرشمس ، پوریا فاتح ، سبحان تقی‌زاده

اصفهان: کامران جلیلی ، آرین شاه محمدی ، علی سهران ، علی محمدی ، علیرضا سیفی نیا ، محمد توکلی ، علی باقری ، امیر مساحیپور

گیلان: آرام قرطاس ، مازیار یگانه ، الیا نادرنژاد

کرمانشاه: حسین دهقان ، کیارش حمیدی ، علی مرادیان

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط