الماسی: نتیجه تحولات واترپلو در جاکارتا مشخص می شود/ با چیریچ واترپلو را شناختیم

Print Friendly
الماسی: نتیجه تحولات واترپلو در جاکارتا مشخص می شود/ با چیریچ واترپلو را شناختیم

ارشیا الماسی گفت: نتیجه تغییر و تحولات واترپلو در بازی های آسیایی جاکارتا مشخص می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ارشیا الماسی ملی پوش واترپلو پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان واترپلو۲۰۱۷ در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان گفت: اردوی تیم ملی زیر ۲۰ سال برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان واترپلو بعد از مسابقات کشورهای اسلامی آغاز شد. طی چند هفته گذشته نیز برای آمادگی بیشتر در یک تورنمنت چند جانبه به سنگاپور سفر کردیم. مسابقات قهرمانی جهان واترپلو در صربستان برگزار می شود. تیم ملی یک هفته‌ای زودتر به این کشور سفر می‌کند تا در یک تورنمنت که پیش از بازی‌های جهانی برگزار می‌شود حضور داشته باشد.

الماسی درباره گروه ایران در مسابقات قهرمانی جهان واترپلو اضافه کرد: با تیم های آمریکا، روسیه، یونان و پورتوریکو هم گروه هستیم. گروه بسیار دشوار و نتایج غیرقابل پیش بینی است. ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا بهترین بازی خود را برابر بهترین تیم‌های جهان به نمایش بگذاریم. فیلم بازی این تیم ها توسط سرمربی تهیه و آنالیز شده است.

ملی پوش واترپلو ادامه داد: چیریچ بسیار توانمند است و از سطح علمی بالایی برخوردار است. او سه مدال المپیک در کارنامه خود دارد. چیریچ سعی دارد تیم را از نظر فنی، تکنیکی و تاکتیکی ارتقا دهد. قبل از او هم مربیان خوبی در واترپلو بوده اند اما حالا چیزهایی یاد گرفته‌ایم که قبلا نمی دانستیم. با وجود چیریچ سعی کرده‌ایم واترپلو را بفهمیم.

او درباره بزرگترین تحول واترپلو ایران خاطر نشان کرد: زمینه اصلی تیم ملی واترپلو بزرگسالان را جوانان زیر ۲۳ سال تشکیل می دهند. به نظر من این همان تحول بزرگ در واترپلوست.

الماسی در پاسخ به این سوال که چه زمانی تغییر و تحولات در واترپلو پررنگ تر خواهد شد بیان داشت: نتیجه این تحولات را در بازی های  آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ مشاهده می کنید. امیدوارم وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک این شانس را به واترپلو بدهند تا در مسابقات آسیایی خوش بدرخشند.

 

انتهای پیام/


Print Friendly

اخبار مرتبط