امیرحسین رهبر: باید به هر ترتیب ممکن به مدال جاکارتا برسیم

Print Friendly
امیرحسین رهبر: باید به هر ترتیب ممکن به مدال جاکارتا برسیم

ملی پوش واترپلو ایران با اشاره به انگیزه بالای خود برای تمرینات از تلاش برای موفقیت در بازی های آسیایی سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امیرحسین رهبر ملی پوش واترپلو ایران درباره سفر به ایتالیا اظهار کرد: با توجه به ارتباطاتی که چیریچ سرمربی تیم با باشگاه های ایتالیا داشتند یک اردوی ۱۰ روزه را در این کشور داشتیم. ایتالیا در المپیک مدال گرفته است و بازیکنان و تیم های باشگاهی این کشور هم سطح بالایی در واترپلو دارند. به همین دلیل انگیزه ما برای رویارویی با این تیم ها بسیار بالاست.

وی افزود: می دانیم رقبای اصلی ما تیم های چین و قزاقستان و ژاپن هستند که همیشه در واترپلو بازی های آسیایی روی سکو بوده اند. اما در این دوره ما می خواهیم به هر ترتیب ممکن به مدال برسیم. ما تمرینات سخت و شرایط دشواری را با دوری از کشور و خانواده پشت سر می گذاریم و حرفه ای تمرین می کنیم تا به این هدف دست یابیم. اولین خواسته ما از کمیته ملی المپیک این است که در ابتدا به بازی های آسیایی اعزام شویم و بیشتر رشته های شنا، شیرجه و واترپلو را حمایت کنند تا در جاکارتا بهترین نتیجه را بگیریم.

ملی پوش واترپلو ایران در پایان گفت: مربیان ما هم خیلی خوب ما را حمایت می کنند. هر بار آن ها را می بینیم در حال تماشا و آنالیز فیلم بازی های ما هستند. آن ها جدید ترین متد تمرینات را انجام می دهند. فعلا در سخت ترین مرحله اردو یعنی تمرینات پر فشار هستیم. مربیان روی ما فشار می آورد تا با فشار بالا کار کنیم و با نهایت آمادگی به بازی های آسیایی برویم.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط