پیام تبریک رضوانی به مناسبت موفقیت کاروان شنا، شیرجه و واترپلوی ایران در باکو/

با تدبیر به موفقیت‌های بیشتر امید داریم

Print Friendly
با تدبیر به موفقیت‌های بیشتر امید داریم

رئیس فدراسیون شنا طی پیامی موفقیت ورزشکاران شنا، شیرجه و واترپلو را در کسب ۸ مدال خوشرنگ بازی های همبستگی کشورهای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ورزشکاران هر سه رشته شنا، شیرجه و واترپلو ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی خوش درخشیدند. تیم ملی شنا با کسب سه مدال برنز، واترپلو با یک نقره و شیرجه نیز با سه نشان طلا و یک برنز سهم بسزایی در موفقیت کاروان ایران در این بازی‌ها داشت. در همین راستا محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو طی پیامی این موفقیت را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

خدای را سپاس که همزمان با خلق حماسه مردم ایران در ۲۹ اردیبهشت و تجلی شکوه و عظمت ملی ایرانیان در انتخابات، در آوردگاه بزرگی چون بازی های همبستگی کشورهای اسلامی نیز شاهد درخشش و مدال آوری قهرمانان هر سه رشته ورزشی شنا، شیرجه و واترپلو ایران بودیم. بی شک موفقیت های امروز کاروان ورزش های آبی ایران در باکو مرهون تلاش های کادرفنی دلسوز و ورزشکاران سخت‌کوش ایران طی سال های اخیر بوده است. برخود لازم می دانم ضمن تقدیر از همه اعضای کاروان ایران در این مسابقات و همکارانم در فدراسیون این موفقیت بزرگ کسب ۸ مدال ارزشمند بخصوص کسب سه طلا توسط یک شیرجه رو را به ملت شریف ایران تبریک بگویم. امیدوارم با عنایت پروردگار متعال و حمایت دولت محترم و با تدبیر بیشتر و امید به آینده روشن‌تر بتوانیم قله های رفیع تری را در میادین بین المللی فتح کنیم.
انشالله

محسن رضوانی
رئیس فدراسیون شنا

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط