برتری تیم های تهران، خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد در دور نخست

مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان کشور ( رده سنی زیر ١٨ سال ) با برتری تیم های تهران، خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد در دور نخست آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، رقابتهای واترپلو قهرمانی کشور در رده سنی زیر ١٨ سال از صبح امروز دوشنبه ١٧ مهر با حضور تیم های تهران، زنجان، فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد و اصفهان بصورت دوره ای در استخر ٩ دی مجموعه ورزشی شیرودی تهران آغاز شد و در دور نخست کهگیلویه و بویر احمد ١۴ بر ٧ اصفهان را مغلوب کرد، زنجان ۴ بر ١٣ نتیجه را به خوزستان واگذار کرد و تهران در دیداری یک طرفه ١۵ بر ۵ مقابل فارس به برتری رسید.

این رقابتها که به صورت دوره ای برگزار می شود عصر امروز دوشنبه با انجام دور دوم پیگیری می شود که طی آن تهران با خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد با فارس و زنجان با اصفهان به رقابت خواهند پرداخت.

این مسابقات روز چهارشنبه با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد. قرار است برترینهای این مسابقات به اردوی تیم واترپلو جوانان کمتر از ١٨ سال کشور دعوت شوند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.