برتری کزمانشاه،خوزستان وتهران در دور دوم

مرحله مقدماتی مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور با برتری تیمهای کرمانشاه،خوزستان وتهران در دور دوم همراه بود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مسابقات قهرمانی کشور واترپلو پسران در رده سنی ١۶-١۵ سال که از صبح امروز چهارشنبه ١۰ آبان با حضور١١تیم اصفهان، البرز، فارس، آذربایجان غربی، قزوین، کرمانشاه، زنجان و خوزستان،تهران وکهکیلویه وبویر احمد وگیلان در قالب ۴ گروه به مدت ٣روز در استخر شهید شهبازی زنجان آغاز شده است که با برتری تیمهای کرمانشاه،خوزستان وتهران در دور دوم همراه بود. در همین چارچوب کرمانشاه٩بر٨آذربایجان غربی را مغلوب کرد،خوزرستان۶بر٢مقابل گیللان پیروز شد و در دیگر دیدار تیم تهران با نتیجه پرگل ١٢بر١ تیم البرز را در هم کوبید. لازم به یاد آوری است که گروه بندی و نتایج دور نخست این رقابتها به این شرح می باشد:: گروه یک:اصفهان-کهکیلویه و بویر احمد گروه دوم: آذربایجان غربی، فارس وکرمانشاه گروه سوم:خوزستان،گیلان وقزوین گروه چهارم:تهران،البرز و زنجان نتیج دور اول از مرحله مقدماتی: آذربایجان غربی٩ فارس١۰، گیلان٢ قزوین١۰، البرز صفر زنجان ١٢، اصفهان۴ کهکیلویه و بویر احمد٢،
با توجه به نتایج کسب شده در دورهای اول ودوم این مسابقات چهره تیمهای صعود کننده به دور یک چهارم نهایی ظهر فردا و پس از پایان دور سوم و پایانی مرحله مقدماتی مشخص می شود در رقابتهای فردا فارس با کرمانشاه،قزوین با خوزستان وزنجان با تهران رقابت خواهند کرد. این مسابقات جمعه شب با معرفی تیم قهرمان به پاین خواهد رسید.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.