برتری کوثر گیلان،نفت وگاز امیدیه وشهرداری خوزستان برابر حریفان خود

هفته هفتم و پایانی دور رفت از بیست و دومین دوره لیگ برتر واترپلو با برتری تیمهای کوثر گیلان،نفت وگاز امیدیه وشهرداری خوزستان برابر حریفان خود به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، هفته هفتم و پایانی دور رفت از بیست و دومین دوره لیگ برتر واترپلو عصر امروز جمعه ۵ آبان ماه با انجام ٣ دیدار به پایان رسید که طی آنها تیم شهید شهبازی زنجان ۶بر ٢ مقابل میهمان خود کوثر گیلان تن به شکست داد،در گچساران نفت وگاز این شهر در دیداری نزدیک ١١بر١۰نتیجه را به میهمان اهوازی خود یعنی شهرداری خوزستان واگذار کرد تا شهرداری به دومین پیروزی این فصل خود دست یابد و در آخرین بازی نیز نفت وگاز امیدیه ٨بر٧ مقابل انقلاب فارس به برتری دست یافت تا تنها میزبان پیروز در هفته هفتم این رقابتها باشد. بدین ترتیب با احتساب نتایج امروز در جدول رده بندی؛ تیم فولاد ماهان سپاهان که امروز استراحت داشت و در هفته گذشته قهرمانی زود هنگام خود را به دست آورده بود همچنان با ١۰ امتیاز صدر نشین لیگ بیست و دوم است،نفت وگاز امیدیه با همین امتیاز و به دلیل باخت در بازی روبرو مقابل فولاد ماهان و با یک بازی بیشتر نسبت به این تیم در جایگاه دوم جدول قرار دارد و تیم کوثر گیلان که با برد امروز ۶ امتیازی شد وبا صعود یک پله ای مکان سوم جدول را از تیم انقلاب فارس گرفت.
شایان ذکر است از دور رفت لیگ برتر واترپلو ٢دیدار معوقه باقی مانده است که زمان آن بزودی از سوی سازمان لیگ برترواترپلو اعلام خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.