برنامه تمرینی شناگران ایران برای المپیک ریو

Print Friendly
برنامه تمرینی شناگران ایران برای المپیک ریو

پنج شناگر ایران که برای کسب سهمیه المپیک ریو تلاش می کنند، ماه‌هاست روزانه بیش از ۴ ساعت صبح و عصر در استخر آزادی تهران مشغول تمرین هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان شنای ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک و کسب حدنصاب های مورد نیاز،  ماه‌هاست در اردوهای متمرکز تیم ملی به سر می برند. به دستور کادر فنی تیم ملی دور جدید این اردوها از شنبه (۲۸ فروردین ۱۳۹۵) در استخر قهرمانی آزادی تهران آغاز شد. در حال حاضر پنج شناگری که برای این رقابت ها آماده می شوند شش روز هفته صبح و عصر تمرینات پرفشار خود را پیگیری می کنند. از این بین تنها آریا نسیمی شاد شناگر مشهدی به دلیل شرایط تحصیلی در شهر خود و زیر نظر کادر فنی تیم ملی تمرینات خود را دنبال می کند.

خشایار حضرتی مربی تیم ملی درباره نوع تمرینات ملی پوشان گفت: در حال حاضر در مرحله آماده سازی رقابتی شناگران هستیم. از آنجایی که در مرحله قبلی شناگران آمادگی خوبی داشتند این گام را هم با قدرت و فشار زیادی برداشتیم. ابتدا تمرینات اختصاصی ورزشکاران پیگیری شد و از این هفته (۱۱ اردیبشهت ۱۳۹۵) تمرینات سنگین تر لاکتات و شبه مسابقاتی آغاز می شود.

در ادامه این اردو مقرر شده است ملی پوشان به مجارستان سفر کنند. هدف از این سفر حضور در آخرین ایستگاه کسب سهمیه المپیک در قالب مسابقات ملی مجارستان است.

 

اعضای تیم ملی شنای ایران (انتخابی المپیک ریو):

کادر فنی: عباسعلی کشتکار (سرمربی) – خشایار حضرتی (مربی)

شناگران: جمال چاوشی فر، مهدی انصاری، آرشام میرزایی، احمدرضا جلالی و آریا نسیمی شاد

محل اردو  : کمپ تیم های ملی واقع در استخر مجموعه ورزشی آزادی

 

برنامه زمانبندی تمرینات در استخر قهرمانی آزادی تهران:

روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه): صبح ها از ساعت ۶:۰۰ الی ۸:۰۰

روزهای فرد (یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه): صبح ها از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۰:۰۰

روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه: عصر از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۷:۰۰

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط