برنامه زمانبندی مسابقات واترپلو بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸

Print Friendly
برنامه زمانبندی مسابقات واترپلو بازی‌های آسیایی جاکارتا 2018

طبق اعلام کمیته برگزاری بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ برنامه زمانبندی مسابقات واترپلو در این رقابت‌ها اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پس از برگزاری مراسم قرعه کشی ورزش‌های تیمی بازی های آسیایی و مشخص شدن حریفان تیم ملی واترپلو ایران، برنامه زمان‌بندی برگزاری این مسابقات نیز مشخص شد. طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات واترپلو بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، از روز شنبه سوم شهریور ۱۳۹۷ ( ۲۵ آگوست ۲۰۱۸) رقابت‌های گروهی تیم‌های حاضر در این مسابقات آغاز خواهد شد.

طبق برنامه این بازی‌ها تیم ها ابتدا به صورت گروهی به مصاف یکدیگر می‌روند و در دور دوم تیم اول گروه A با تیم چهارم گروه B و تیم دوم گروه A با تیم سوم گروه B  دیدار می کنند. چهار تیم برتر به مرحله نیمه نهایی راه‌ پیدا می‌کنند و سایر تیم ها نیز برای رده بندی پنجم تا هشتم دیدار خواهند کرد. دیدارهای رده بندی و فینال این مسابقات نیز روز شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ (اول سپتامبر ۲۰۱۸) برگزار می‌شود.

هجدهمین دور بازی‌های آسیایی از ۲۷ مرداد الی ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ (۱۸ اگوست الی دوم سپتامبر ۲۰۱۸) در کشور اندونزی برگزار خواهد شد.

گروه بندی دور مقدماتی واترپلو بازی‌های آسیایی :

گروه A:

۱-  قزاقستان ۲- سنگاپور ۳- کره جنوبی  ۴-  ایران 

گروهB: 

۱-  عربستان سعودی، ۲- ژاپن ۳- هنگ کنگ ۴- چین  ۵- اندونزی 

جمعه  ۰۲/ ۰۶ /۹۷ ( جلسه پیش از بازی‌ها)
شنبه ۰۳/ ۰۶ /۹۷ روز نخست 

۱

کره جنوبی قزاقستان ساعت ۹:۰۰  گروه A
۲ سنگاپور ایران ساعت ۱۰:۲۰

 گروه A

۳

اندونزی عربستان سعودی ساعت ۱۵:۰۰  گروه B
۴ چین ژاپن ساعت ۱۶:۲۰

 گروه B

یکشنبه ۰۴/ ۰۶ /۹۷ روز دوم 

۵

چین اندونزی ساعت ۱۴:۳۰  گروه B
۶ هنگ کنگ عربستان سعودی ساعت ۱۵:۵۰

 گروه B

۷ کره جنوبی  ایران ساعت ۱۷:۱۰

 گروه A

دوشنبه ۰۵/ ۰۶ /۹۷ روز سوم 

۸

سنگاپور قزاقستان ساعت ۱۴:۳۰  گروه A
۹ هنگ کنگ چین ساعت ۱۵:۵۰

 گروه B

۱۰

اندونزی زاپن ساعت ۱۷:۱۰

 گروه B

سه‌شنبه ۰۶/ ۰۶ /۹۷ روز چهارم 

۱۱

ژاپن هنگ کنگ ساعت ۱۴:۳۰  گروه B
۱۲ عربستان سعودی چین ساعت ۱۵:۵۰

 گروه B

۱۳

قزاقستان ایران ساعت ۱۷:۱۰

 گروه A

چهار‌شنبه ۰۷/ ۰۶ /۹۷ روز پنجم 

۱۴

کره جنوبی سنگاپور ساعت ۱۴:۳۰  گروه A
۱۵ ژاپن عربستان سعودی ساعت ۱۵:۵۰

 گروه B

۱۶

اندونزی هنگ کنگ ساعت ۱۷:۱۰

 گروه B

پنج‌‌شنبه ۰۸/ ۰۶ /۹۷ روز ششم 

۱۷

تیم دوم گروه A تیم سوم گروه B ساعت ۹:۰۰

۱۸

تیم سوم گروه A تیم دوم گروه B

ساعت ۱۰:۲۰

۱۹

تیم اول گروه A

تیم چهارم گروه B

ساعت ۱۶:۳۰

۲۰

تیم چهارم A تیم اول گروه B

ساعت ۱۷:۵۰

جمعه ۰۹/ ۰۶ /۹۷ روز هفتم 

۲۱

بازنده بازی ۱۷ بازنده بازی ۲۰ ساعت ۹:۰۰
۲۲ بازنده بازی ۱۸ بازنده بازی ۱۹

ساعت ۱۰:۲۰

۲۳

برنده بازی ۱۷ برنده بازی ۲۰

ساعت ۱۶:۰۰

۲۴

برنده بازی ۱۸ برنده بازی ۱۹

ساعت ۱۷:۲۰

شنبه ۱۰/ ۰۶ /۹۷ روز پایانی 

۲۵

بازنده بازی ۲۱ بازنده بازی ۲۲ ساعت ۹:۰۰ رتبه هفتم و هشتم
۲۶ برنده بازی ۲۱ برنده بازی ۲۲ ساعت ۱۰:۲۰

رتبه پنجم و ششم

۲۷

بازنده بازی ۲۳ بازنده بازی ۲۴ ساعت ۱۶:۰۰ رتبه سوم و چهارم
۲۸ برنده بازی ۲۳ برنده بازی ۲۴ ساعت ۱۷:۲۰

رتبه اول و دوم

انتهای پیام

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط