برنامه مسابقات مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال گروه A + نتایج

Print Friendly
برنامه مسابقات مرحله سوم لیگ واترپلو زیر 17 سال گروه A + نتایج

مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور در گروه A امروز و فردا (چهارشنبه و پنج‌شنبه) به میزبانی استخر ۹دی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال ۱۳۹۴ با حضور ۱۱ تیم در دو گروه الف و ب برگزار می شود. مرحله نخست این لیگ ۱۳ و ۱۴ آبان ۱۳۹۴ در استخرهای آزادی و ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی انجام شد. پس از پایان دومین گام در شهرهای اصفهان و مشهد  هم مانند مرحله نخست تیم شهید نوفلاح (ج) در گروه A و تیم ثامن مشهد در گروه B عنوان نخست را از آن خود کردند. حال در ادامه مسیر این لیگ گروه های A و B به فاصله یک هفته مسابقات خود را در استخر بین المللی ۹دی مجموعه شیرودی برگزار خواهند کرد.

بر همین اساس تیم های حاضر در گروه A، امروز و فردا (پنج‌شنبه و جمعه) باهم مسابقه می دهند. در این گروه تا پایان مرحله دوم تیم های استخر شهید نوفلاح (ج)، استخر آزادی و پیشگامان یزد اول تا سوم هستند.

فارس، شهید نوفلاح الف-ب و ج، پیشگامان یزد، اکسید اهن گیلان، هیئت شنای اصفهان، پالایش نفت آبادان، ثامن مشهد و استخرهای ۹دی و آزادی تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت ها هستنند. پس از پایان مسابقات شش تیم حاضر در گروه A، پنج تیم باقی مانده ۱۴ و ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ به آب های استخر ۹دی می‌زنند.

این صفحه در حال بروزرسانی است و نتایج به آن اضافه می‌شود

 

 

برنامه کامل و نتایج آنلاین مسابقات مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال (گروه A):

۷ و ۸ بهمن ۱۳۹۴ – تهران استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شیرودی

 

بازی گروه A

تیم

نتیجه

تیم

روز و تاریخ

ساعت

شهر

۱

دور اول

استخر آزادی ۵ ۰ هیات شنای فارس چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۸:۳۰ استخر ۹ دی
۲

دور اول

هیات شنای اصفهان ۱۳ ۹ پیشگامان یزد چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۹:۳۰

استخر ۹ دی

۳

دور اول

استخر نوفلاح (ج) ۱۴ ۶ استخر نوفلاح (ب) چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۱۰:۳۰

استخر ۹ دی

۴

دور اول

هیات شنای اصفهان ۹ ۱۰ استخرآزادی چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۱۲:۳۰ استخر ۹ دی
۵

دور اول

پیشگامان یزد ۶ ۱۹ شهیدنوفلاح (ج) چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۱۳:۳۰ استخر ۹ دی
۶

دور اول

نوفلاح (ب) ۵ ۰ هیات شنای فارس چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۱۴:۳۰

استخر ۹ دی

۷

دور اول

شهید نوفلاح(ج) ۱۶ ۱۰ هیات شنای اصفهان چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۱۵:۳۰

استخر ۹ دی

۸

دور اول

استخر آزادی ۱۶ ۸ شهید نوفلاح(ب) چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۱۸:۳۰

استخر ۹ دی

۹

دور اول

هیات شنای فارس ۰ ۵ پیشگامان یزد چهارشنبه ۹۴/۱۱/۰۷ ۱۹:۳۰ استخر ۹ دی
۱۰

دور دوم

شهیدنوفلاح (ج) ۱۶ ۹ استخر آزادی پنجشنبه ۹۴/۱۱/۰۸ ۸:۳۰ استخر ۹ دی

۱۱

دور دوم

هیات شنای اصفهان ۵ ۰ هیات شنای فارس پنجشنبه ۹۴/۱۱/۰۸ ۹:۳۰

استخر ۹ دی

۱۲

دور دوم

پیشگامان یزد ۱۸ ۷ شهید نوفلاح (ب) پنجشنبه ۹۴/۱۱/۰۸ ۱۰:۳۰

استخر ۹ دی

۱۳

دور دوم

شهید نوفلاح(ج) ۵ ۰ هیات شنای فارس پنجشنبه ۹۴/۱۱/۰۸ ۱۷ استخر ۹ دی

۱۴

دور دوم

شهید نوفلاح(ب) ۱۳ ۶ هیات شنای اصفهان پنجشنبه ۹۴/۱۱/۰۸ ۱۸

استخر ۹ دی

۱۵

دور دوم

استخر آزادی ۱۰ ۸ پیشگامان یزد پنجشنبه ۹۴/۱۱/۰۸ ۱۹ استخر ۹ دی

 

جدول رده بندی گروه A لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله دوم:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ استخر شهید نوفلاح (ج) ۱۰ ۱۰ ۰ ۰ ۱۵۹ ۶۰ ۹۹+ ۲۰
۲ استخر آزادی ۱۰ ۵ ۳ ۲ ۹۰ ۹۱ ۱- ۱۲
۳ پیشگامان یزد ۱۰ ۶ ۴ ۰ ۱۱۵ ۹۲ ۲۳+ ۱۲
۴ هیات شنای استان اصفهان ۱۰ ۵ ۴ ۱ ۱۰۵ ۸۶ ۱۹+ ۱۱
۵ هیات شنای استان فارس ۱۰ ۲ ۷ ۱ ۹۴ ۱۳۱ ۳۷- ۵
۶ استخر نوفلاح (ب) ۱۰ ۰ ۱۰ ۰ ۴۸ ۱۵۱ ۱۰۳- ۰

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط