بازی‌های کشورهای اسلامی باکو 2017

برنامه کامل رقابت‌های ورزشکاران شنا، شیرجه و واترپلو

Print Friendly
برنامه کامل رقابت‌های ورزشکاران شنا، شیرجه و واترپلو

برنامه روزانه ملی‌پوشان سه رشته شنا،شیرجه و واترپلو در بازی‌های کشورهای اسلامی مشخص شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی ۱۲ الی ۲۲ می( ۲۲ اردیبهشت الی اول خرداد ۱۳۹۶) در باکو آذربایجان برگزار می‌شود. این مسابقات روز جمعه (۲۲ اردیبهشت۱۳۹۶) در ورزشگاه ملی باکو (Knowledge) طی مراسمی افتتاح خواهد شد.

 

 

 

برنامه روزانه نمایندگان ایران در سه رشته شنا، شیرجه و واترپلو در بازی های کشورهای اسلامی به شرح زیر است:

(ساعت مسابقات به وقت ایران است)

 

روز نخست: جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ( ۱۲می)

مراسم افتتاحیه این دوره از بازی های :۲۱:۳۰

 

روز دوم : شنبه ۲۳ اردیبهشت (۱۳می)

شنا :

  • مرحله گروهی ۱۰۰متر پروانه و ۵۰ و ۲۰۰متر قورباغه                           ساعت ۱۰:۳۰
  • نیمه نهایی و فینال ۵۰ و ۲۰۰متر قورباغه                                          ساعت ۱۷:۳۰

واترپلو:

  • ایران – آذربایجان ساعت ۱۶:۳۰

 

روز سوم: یکشنبه ۲۴ اردیبهشت (۱۴می)

شنا :

  • ۱۰۰ و ۲۰۰ متر قورباغه ساعت ۱۰:۳۰

واترپلو:

  • ایران – عربستان ساعت ۱۷:۰۰

 

روز چهارم : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت (۱۵می)

شنا :

  • ۵۰ متر آزاد، ۱۰۰متر قورباغه                          ساعت ۱۰:۳۰

 

روز پنجم: سه شنبه۲۶ اردیبهشت (۱۶می)

شنا :

  • ۱۰۰ متر آزاد، ۵۰متر کرال پشت ساعت ۱۰:۳۰  و ۱۷:۳۰

واترپلو:

  • ایران- اندونزی ساعت ۱۷:۰۰

 

روز ششم: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت (۱۷می)

شنا :

  • ۵۰ متر پروانه  ، ۴در۱۰متر مختلط                                  ساعت ۱۰:۳۰
  • فینال ۱۰۰متر آزاد                                 ساعت ۱۷:۳۰

واترپلو:

  • ایران – ترکیه                                 ساعت ۱۷:۰۰
  • اهدای مدال واتر پلو به تیم های برتر ساعت ۱۹:۴۵

روز هفتم: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت (۱۸می)

شیرجه :                                  صبح از ساعت ۱۰:۳۰     عصر از ساعت ۱۷:۳۰

 

روز هشتم: جمعه ۲۹ اردیبهشت(۱۹می)

شیرجه :                                  صبح از ساعت ۱۰:۳۰     عصر از ساعت ۱۷:۳۰

 

روز نهم شنبه ۳۰اردیبهشت (۲۰می)

شیرجه :                                  صبح از ساعت ۱۰:۳۰     عصر از ساعت ۱۷:۳۰

 

روز دهم: یکشنبه ۳۱ اردیبهشت (۲۱می)

شیرجه :                                  صبح از ساعت ۱۰:۳۰     عصر از ساعت ۱۷:۳۰

 

روز یازدهم: دوشنبه اول خرداد (۲۲می)

مراسم افتتاحیه این دوره از بازی های                                 ۲۰:۳۰

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط