برگزاری اولین دوره مدیریت استخرها و اماکن آبی در استان خوزستان

Print Friendly
برگزاری اولین دوره مدیریت استخرها و اماکن آبی در استان خوزستان

اولین دوره مدیریت استخرها و اماکن آبی در استان خوزستان با حضور جمعی از مسئولان، پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران این رشته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اولین دوره مدیریت استخرها و اماکن آبی استان خوزستان روز شنبه (۱۶ تیر ۱۳۹۷) به همت هیات شنا این استان در سالن همایش اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور  ۱۷۰ مدیر سازمان یافته و ۷۲ متقاضی جدید مدیریت اماکن و ورزش‌های آبی برگزار شد.

ابتدا عیسی زاده رئیس هیات شنا استان خوزستان پیرامون مسائل استخرها و مکان‌های آبی طبق مصوبه معاون پارلمانی در خصوص واگذاری برگزاری کلاس‌های مدیران استخرها به فدراسیون شنا سخنانی عنوان کرد و پس از آن ابراهیم نصیری معاون توسعه ورزش و سرپرست هیئت نجات غریق استان و خسرو پیر هادی مدیرکل حراست استانداری و عضو هیئت رئسه هیئت شنا در مورد برنامه های اتی هیئت موضوعاتی را مطرح کردند.

در ادامه مردانی  کارشناس حقوقی دادگستری، محسن ابدالی نماینده هیئت نجات غریق، رحمانی نائب رئیس انجمن حمایت ازحقوق مصرف کنندگان کشور و رئیس این انجمن در خوزستان، مالک قاطع کارشناس و سخنران امور قراردادهای فی مابین مربیان و مدیران وباشگاه ها مطالبی را در این خصوص اضافه کردند. همچنین تدریس موارد کلیدی وظایف مدیران در استخر ها و جلسه پرسش و پاسخ و آزمون این جلسه توسط سید محمد رضا زکی زاده مدرس فدراسیون نجات غریق و ورزش درمانی در اب انجام شد. در انتها نیز با اهدا کتاب حقوق ورزشی دراستخر ها از طرف هیئت شنا استان به کلیه شرکت کنندگان جلسه به پایان رسید.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط