برگزاری جشنواره شنا دختران شهرستان‌های شمالی و جنوبی استان فارس

Print Friendly
برگزاری جشنواره شنا دختران شهرستان‌های شمالی و جنوبی استان فارس

دور دوم جشنواره شنای دختران استان فارس(جام خلیج فارس) در دو گروه شهرستان‌های شمالی و جنوبی استان برگزار و قهرمانان این رقابت‌ها مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شهرام کمال زاده رئیس هیات شنای استان فارس با اعلام خبر برگزاری دور دوم جشنواره های شنا دختران در استان افزود: هیات شنای استان فارس باهدف ایجاد انگیزه و نشاط و کشف استعدادهای برتر در بین شناگران اقدام به برگزاری جشنواره های شنا در سطح استان نموده است که در همین راستا دور دوم جشنواره شنای دختران فارس با حضور بیش از ۱۵۰ شناگر از ۱۲ شهرستان در دو بخش شهرستان های شمالی و جنوبی استان برگزار شد.
همچنین فروزنده زرآور نایب رئیس هیات شنای استان فارس و مسئول برگزاری مسابقات ضمن تشکر از شهرستان های میزبان و همکاری تمام تلاشگران خانواده شنا گفت: دور دوم جشنواره شنای جام خلیج فارس در سه رشته ۵۰ متر کرال پشت, ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه در روزهای پنجشنبه و جمعه (پنجم و ششم بهمن ۱۳۹۶) در دو شهرستان فیروزآباد و مرودشت برگزار شد که با اعلام نفرات برتر این جشنواره‌ها, شناگران راه یافته به مسابقات استانی مشخص شدند.

نتایج جشنواره شنای دختران شمال فارس:
در بخش شهرستانهای شمالی استان شناگران تیم‌های کوثر مرودشت – باران مرودشت – خرم بید – آباده – سپیدان و کازرون به مدت یک روز در شهرستان فیروزآباد با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج زیر بدست آمد:

در رشته ۵۰ متر کرال پشت:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، سیده شینا حسینی از شهرستان خرم بید به مقام اول، تینا همایون از تیم کوثر مرودشت به مقام دوم و یگانه نجاتی از تیم کوثر مرودشت به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، روژان عباسنیا از شهرستان آباده به مقام اول، بهین منصوری از تیم باران مرودشت به مقام دوم و زهرا علی اکبرزاده از تیم باران مرودشت به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر کرال پشت:
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، معصومه برومندی از تیم باران مرودشت به مقام اول، زینب کارگران از شهرستان آباده به مقام دوم و کیانا عزیزی از تیم باران مرودشت به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، ملیحه سادات خاکسار از شهرستان آباده به مقام اول، مریم صافی از شهرستان سپیدان به مقام دوم و محدثه دهقان فارسی از تیم باران مرودشت به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۵۰ متر پروانه:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، رها رضانیا از شهرستان آباده به مقام اول، یگانه نجاتی از تیم کوثرمرودشت به مقام دوم و یکتا شبانی از شهرستان آباده به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، هانیه عبدالهی از تیم کوثرمرودشت به مقام اول، آیدا دهقان فارسی از تیم باران مرودشت به مقام دوم و بهین منصوری از تیم باران مرودشت به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، فاطمه سادات حسینی از شهرستان آباده به مقام اول، کیانا عزیزی از تیم باران مرودشت به مقام دوم و معصومه برومندی از تیم باران مرودشت به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، مریم صافی از شهرستان سپیدان به مقام اول، محدثه دهقان فارسی از تیم باران مرودشت به مقام دوم و سحر احمدپور از شهرستان سپیدان به مقام سوم دست یافتند.

 

نتایج جشنواره شنای دختران جنوب فارس

در بخش شهرستانهای جنوبی فارس شناگران تیم‌های فسا – لارستان- آبشار اندیشه گراش- توانا گراش – کوثر فیروزآباد و شهرداری ِاوَز به مدت یک روز در شهرستان فیروزآباد با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج زیر بدست آمد:

در رشته ۵۰ متر کرال پشت:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، زهرا صلح طلب از شهرستان فسا به مقام اول، آتنا رستمی از تیم آبشار اندیشه گراش به مقام دوم و نجمه جاهدی از تیم فسا به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، کوثر تقی پور از شهرستان فسا به مقام اول، رمیصا جنگجو از تیم شهرداری ِاوَز به مقام دوم و زهرا کریم‌زاده از تیم آبشار اندیشه گراش به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر کرال پشت:
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، کیانا کدیور از شهرستان فسا به مقام اول، نگار واحدی از تیم توانا گراش به مقام دوم و مانیا عزیزی از تیم شهرداری ِاوَز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، نگار کریمی از شهرستان فسا به مقام اول، رویا کریمی زاده از تیم توانا گراش به مقام دوم و زهرا رادمرد از تیم توانا گراش به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۵۰ متر پروانه:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، زهرا صلح طلب از شهرستان فسا به مقام اول، ثنا حسن نژاد از شهرستان فسا به مقام دوم و آتنا رستمی از تیم آبشاراندیشه گراش به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، زهرا تقی پور از شهرستان فسا به مقام اول، زهرا قهرمانی از شهرستان فسا به مقام دوم و زهرا کریم‌زاده از تیم آبشار اندیشه گراش به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، فاطمه طیبی از شهرستان لارستان به مقام اول، نگار واحدی از تیم توان گراش به مقام دوم و کیانا کدیور از شهرستان فسا به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، رویاکریم زاده از تیم توانا گراش به مقام اول، صفا بهروجی از تیم شهرداری ِاوَز به مقام دوم و نگارکریمی از تیم شهرستان فسا به مقام سوم دست یافتند.

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط