بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا/

برگزاری جشنواره شنا پسران استان اصفهان

Print Friendly
برگزاری جشنواره شنا پسران استان اصفهان

جشنواره شنا به مناسبت بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا ویژه پسران در استخر روباز ۲۹ فروردین استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جشنواره شنا به مناسبت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا در استان اصفهان در بخش پسران با شعار (شنا برای همه ، شنابرای زندگی) به میزبانی استخر روباز ۲۹ فروردین اصفهان به همت هیات شنا این استان برگزار شد.

در این مسابقات تعداد ۷۲ شناگر (۸ نفر رده ۷و۸ سال، ۲۸ نفر رده ۹و۱۰سال، ۱۸ نفررده ۱۱و۱۲ سال و ۱۸ نفر رده ۱۳و۱۴ سال) در غالب ۷ مدرسه شنا (جزو مدارس پروانه دار فدراسیون شنا) حضور داشتند. در پایان این جشنواره به شناگران گواهی شرکت و بسته های فرهنگی اهدا شد. و همچنین برای شناگرانی که برگه خوداظهاری سلامت ارائه دادند، گواهی الکترونیکی سلامت صادر شد.

در استان اصفهان از سال ۹۸ تمرکز بر روی فعالیت شناگران صرفا زیر نظر مدارس بر اساس ضوابط فدراسیون شنا شروع شد و در حال حاضر ۳۲ مدرسه ثبت و در حال فعالیت هستند و در مسابقات پذیرش صرفا بر اساس عضویت مدارس است.

همچنین برای مدارسی که در این جشنواره شرکت داشتند جهت فعالیت در شرایط فعلی به ستاد کرونای استان و بهداشت استان مکاتبه انجام می گردد. در استان اصفهان چهار مدرسه از وزارت بهداشت مجوز فعالیت دارند که امید است با مکاتبه مجدد  سه مدرسه دیگر تا پایان تیر مجوز فعالیت دریافت کنند.

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط