برگزاری دوره عملی مربیگری درجه ۳ شنا بانوان/ دانلود اپلیکیشن ثبت نام در دوره‌های آموزش

Print Friendly
برگزاری دوره عملی مربیگری درجه ۳ شنا بانوان/ دانلود اپلیکیشن ثبت نام در دوره‌های آموزش

دوره مربیگری درجه ۳ شنا بانوان از روز سه شنبه (چهارم اردیبهشت ۱۳۹۷) آغاز می‌شود متقاضیانی که در تست ورودی اسفند ۱۳۹۶ قبول شده اند نسبت به ثبت نام در این دوره باید به اپلیکشین فدراسیون شنا مراجعه کنند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون زمان شروع دوره مربیگری درجه ۳ بانوان را اعلام کرد. بر این اساس آن دسته از متقاضیانی که در تست ورودی اسفند ۱۳۹۶ پذیرفته شده اند، باید با دریافت اپلیکیشن فدراسیون شنا که لینک دانلود آن در خبر موجود است نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. همچنین متقاضیان می‌توانند با عضویت در کانال تلگرامی کمیته آموزش فدراسیون به نشانی (iranswimmm@) علاوه بر پیگیری اطلاعیه‌ها و اخبار کمیته آموزش اپلیکیشن مورد نظر را از انجا دانلود کنند.

هزینه ثبت نام در دوره فوق مبلغ ۴/۵۰۰/۰۰ ریال است که متقاضیان پس از واریز وجه  به حساب درآمدی فدراسیون به شماره ۰۱۰۸۷۶۱۱۳۱۰۰۰ نزد بانک ملی ایران، باید جدا از اسکن عکس فیش خود در اپلیکیشن، اصل فیش را همراه خود داشته و تحویل مدیر دوره دهند. لازم به ذکر است که با توجه به آماده نبودن نسخه Ios  این اپلیکشین، متقاضیان باید از طریق نسخه اندروید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

تاریخ و زمان دوره: ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ الی ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ روز های فرد ساعت ۱۲:۰۰٫

مکان دوره: خیابان مفتح جنوبی، مجموعه ورزشی شیرودی، استخر بین المللی ۹ دی

 

دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن فدراسیون شنا

 

 

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط