برگزاری دومین کمپ تیم ملی شنا از ۳۰ آذر

Print Friendly
برگزاری دومین کمپ تیم ملی شنا از 30 آذر

کمپ دوم تیم ملی شنا آقایان ۳۰ آذر الی دوم دی ۱۳۹۷ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با برنامه ریزی کمیته فنی و کادر فنی تیم ملی شنا، دومین کمپ تیم ملی از تاریخ ۳۰ آذر الی دوم دی ماه ۱۳۹۷  در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران با حضور ۲۶ شناگر بزرگسال، مربیان مدعو شناگران و کادر فنی تیم ملی برگزار می‌شود.

محمد بیداریان مربی و سخنگوی تیم های‌ ملی شنا با بیان این خبر در خصوص چگونگی برگزاری این اردو افزود: برنامه‌های کمپ شامل تمرینات داخل آب، گفتگو با شناگران و شناسایی اهداف مدنظرشان و مربیان آنها، آنالیز مسابقات جهانی و المپیک و کلاس آمادگی ذهنی و روانی شناگران است.

وی در ادامه افزود:  ورود ورزشکاران به این اردو در روز جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ و پس از  پایان مرحله نخست لیگ شنا کشور است. لازم به ذکر است کمپ‌های تیم ملی شنا بر اساس اهداف بلند مدت و کوتاه مدت در دو گروه مجزا دنبال می‌شود. همچنین حضور مربیان شخصی مدعو شناگران در برنامه ها و کمپ ها الزامی است.

بیداریان در پایان گفت: تاریخ برگزاری کمپ گروه بعدی نیز متعاقبا اعلام خواهد شد. همچنین اردو شناگران مستعد رده‌های سنی نیز طبق روال گذشته در کار گروه جوانان برگزار می‌شود.

 

اسامی شناگران مدعو به دومین کمپ تیم ملی شنا:

  • آذربایجان شرقی: مهدی انصاری، سروش قندچی.
  • اصفهان: متین سُهران، علیرضا یاوری، مهدی عاموچی، مهرشاد افقری، جمال چاوشی فر.
  • تهران: امیرعباس امراللهی، متین بالسینی، آرمان صانعی، امیرحسین عازمی،  فراز اکبری، آرش گنجه.
  • خراسان رضوی: محسن مهمان نواز، آریا نسیمی شاد، سینا غلام پور، بنیامین نوفل.
  • البرز: کیاوش اسمعیلی، بنیامین قره حسن لو، افشین عسگری، پرهام اصفهانی نژاد.
  • کرمانشاه: علی سراوند.
  • کرمان: علی رشیدی گوغری.
  • مازندران: امیرمحمد کاظمی.
  • زنجان: احسان اخترکاوان،
  • فارس: آرمین صارمی، ارسلان زارعی.

محل اردو: تهران – مجموعه ورزشی شهید شیرودی- کمپ استخر بین‌المللی ۹ دی

ساعت و تاریخ پذیرش: ساعت ۱۶ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۳۰

مسئول پذیرش: محمدصادق طیران

تاریخ اتمام اردو:  روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۰۲

 

اسامی کادر فنی تیم‌ ملی:

حمید اسکندریون(رئیس کمیته فنی شنا)، محسن سمیع‌زاده (مدیر فنی تیم ملی)، دکتر آرش شرافت‌وزیری (رئیس کمیته پزشکی ورزشی فدراسیون)، دکتر بهزادمهدی خبازیان (مشاورعالی تیم ملی)، حمیدرضا مبرز(مشاور عالی تیم ملی)، عباسعلی کشتکار (سرمربی پایگاه ملی فارس)، مجید مشتاق عشق(سرمربی پایگاه ملی مشهد)، خشایار حضرتی (سرمربی پایگاه ملی آزادی)، گامر دیلانچیان (سرمربی پایگاه ملی اصفهان)، صابر مهری (روانشناس تیم ملی)،صادق طیران(مربی و مسئول رجیسترینگ تیم ملی)، محمد بیداریان (مربی و سخنگوی تیم ملی)

مربیان منتخب کشور: میثم سعادتی (خراسان رضوی) – وحید نویدی (کرمانشاه) – سید عبدالرضا حسینی (البرز).

 

شرایط و مقررات اردوی  تیم ملی:         

۱- به همراه داشتن البسه و تجهیزات فنی مورد نیاز در شنا و بدنسازی (کفش- لباس ورزشی- تخته- فین، کفی، کَِش و …)

۲- به همراه داشتن دفترچه بیمه و کارت بیمه ورزشی (دارای اعتبار در سال ۱۳۹۷)

۳- پیش‌بینی و تهیه وسائل ایاب و ذهاب سفر در تاریخ‌های اعلام شده جهت ورود به اردو و بازگشت از اردو به عهده هیأت‌های مربوطه و شناگران مدعو می‌باشد.

۴- شناگران می‌بایستی تمام وقت در خدمت کادر مربیان ملی در طی اردو باشند.

تذکر ۱: به شناگران دعوت شده از استان‌های تهران و البرز خوابگاه تعلق نمی‌گیرد.

تذکر ۲: عدم حضور (شناگرو مربیان مدعو) در اردو در تاریخ‌های اعلام شده بدون مجوز از مدیرفنی تیم ملی به منزله انصراف از عضویت و حضور در اردوهای انتخابی تیم‌های ملی و کلیه مسابقات برون‌مرزی در سال  ۱۳۹۷ می‌باشد.

 

 

برنامه دومین کمپ تیم ملی شنا  (اول و دوم دی ماه ۱۳۹۷)

روز اول شرح برنامه مربی روز دوم شرح برنامه مربی
ساعت ۸:۳۰ – ۱۰:۳۰ تمرین داخل آب بارویکرد ریکاوری
پس از مسابقه
محمد بیداریان
صادق طیران
میثم سعادتی
سیدرضا حسینی
ساعت ۹ – ۱۱:۳۰ Weight test خشایار حضرتی
گامر دیلانچیان
وحید نویدی
محسن سمیع زاده
ساعت ۱۱- ۱۲:۳۰ Swimming
analiz video
عباسعلی کشتکار
خشایار حضرتی
گامر دیلانچیان
ساعت ۱۴ – ۱۶ کلاس آمادگی ذهنی
و روانی شناگران
صابرمهری
ساعت ۱۴ – ۱۵:۳۰ گفتگو رو دررو باشناگران و شناسایی اهداف مورد نظر شناگران و مربیان مجید مشتاق
حمید اسکندریون
صابر مهری
محسن سمیع زاده
ساعت ۱۶:۳۰ – ۱۸ Realey traning محمد بیداریان
گامر دیلانچیان
صادق طیران
وحید نویدی
سید حسینی
ساعت ۱۶ – ۱۷:۳۰ Swimming analiz camra In side water خشایار حضرتی
محمد بیداریان
صادق طیران
محسن سمیع زاده
ساعت ۱۸:۳۰ Finish camp
ساعت ۱۸ – ۱۹ تماشای مسابقات شناالمپیک – جهانی صادق طیران
محمد بیداریان
گامر دیلانچیان

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط