برگزاری مرحله دوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال در ۳ استان

Print Friendly
برگزاری مرحله دوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال در ۳ استان

مرحله دوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به میزبانی تهرانم، قزوین و مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به مدت سه روز، چهارشنبه الی جمعه  ( اول تا سوم آذر ۱۳۹۶) به میزبانی سه استان تهران، مشهد و قزوین برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور برگزار شده و مرحله نخست آن  ۱۱ الی ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۶ در استخر‌های قهرمانی آزادی و استخر بین المللی ۹ دی تهران پیگیری و به پایان رسید.

رقابت‌های گروه اول و سوم این مسابقات به مدت سه روز، چهارشنبه الی جمعه  ( اول تا سوم آذر ۱۳۹۶) در استان‌های تهران و مشهد برگزار خواهد شد. همچنین دیدارهای گروه دوم چهارشنبه الی جمعه  ( هشتم تا دهم آذر ۱۳۹۶) در قزوین پیگیری می‌شود.

پس از پایان مرحله اول این مسابقات تیم‌ پیشگامان کویر یزد در گروه A  ، تیم استخر آزادی تهران در گروه B و شرکت ساختمانی ماندنی در گروه C عنوان نخست را از آن خود کردند.

طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده از سوی سازمان لیگ واترپلو مرحله دوم این مسابقات در سه گروه و سه استان مختلف به شرح ذیل برگزار می‌شود:

  1. گروه اول (A)_چهارشنبه الی جمعه  ( اول تا سوم آذر ۱۳۹۶) _ استخر آزادی تهران _ مسئول هماهنگی آقای رئوف آذر (۰۹۱۲۵۰۲۷۲۵۳)
  2. گروه دوم (B) _چهارشنبه الی جمعه  ( هشتم تا دهم آذر ۱۳۹۶) __ استخر شهید رجایی قزوین _ مسئول هماهنگی آقای معین اویسی (۰۹۱۹۶۶۰۴۱۰۸)
  3. گروه سوم (C)_چهارشنبه الی جمعه  ( اول تا سوم آذر ۱۳۹۶) _ استخر شهید هاشمی نژاد مشهد _ مسئول هماهنگی آقای فیوضی زاده (۰۹۱۵۹۲۵۸۰۳۲)

 

 

جدول رده بندی لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله اول:

گروه A:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ پیشگامان کویر یزد ۶ ۶ ۰ ۰ ۱۰۸ ۱۹ ۸۹+ ۱۲
۲ سایپا ۶ ۵ ۱ ۰ ۱۰۳ ۲۰ ۸۳+ ۱۰
۳ باشگاه کارگران اصفهان ۶ ۴ ۲ ۰ ۸۸ ۴۰ ۴۸+ ۸
۴ کشواد ۶ ۳ ۳ ۰ ۳۶ ۸۹ -۵۳ ۶
۵ پارس بهادر جنوب ۶ ۲ ۴ ۰ ۴۱ ۸۹ ۴۸- ۴
۶ نیروی زمینی ۶ ۱ ۵ ۰ ۳۶ ۹۰ ۵۴- ۲
۷ طلایه داران ۶ ۰ ۶ ۰ ۱۳ ۷۸ ۶۵- ۰

گروه B:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ استخر آزادی تهران ۶ ۶ ۰ ۰ ۵۷ ۲۸ ۲۹+ ۱۲
۲ قزوین ۶ ۵ ۱ ۰ ۵۰ ۴۰ ۱۰+ ۱۰
۳ پیام تبریز ۶ ۴ ۲ ۰ ۶۵ ۳۰ ۳۵+ ۸
۴ پالایش نفت آبادان ۶ ۳ ۳ ۰ ۳۷ ۳۸ ۶
۵ زنده یاد هوشنگ پروین ۶ ۲ ۴ ۰ ۲۵ ۳۶ ۱۱- ۴
۶ جمانه (تیرازیس) ۶ ۱ ۵ ۰ ۲۵ ۴۶ ۲۱- ۲
۷ استان مرکزی ۶ ۰ ۶ ۰ ۱۲ ۵۳ ۴۱- ۰

گروه C:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ شرکت ساختمانی ماندنی ۶ ۶ ۰ ۰ ۶۶ ۱۷ ۴۹+ ۱۲
۲ آبمیوه سجاد مشهد ۶ ۵ ۱ ۰ ۶۳ ۲۲ ۴۱+ ۱۰
۳ صنایع روی خمسه زنجان ۶ ۴ ۲ ۰ ۴۷ ۲۲ ۲۵+ ۸
۴ فارس ۶ ۳ ۳ ۰ ۴۰ ۳۲ ۸+ ۶
۵ آریانا ۶ ۲ ۴ ۰ ۲۵ ۴۹ ۲۴- ۴
۶ امید آزادی ۶ ۱ ۵ ۰ ۲۲ ۴۲ ۲۰- ۲
۷ آینده سازان آزادی ۶ ۰ ۶ ۰ ۱۰ ۸۹ ۷۹- ۰

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط