گرامیداشت روز دانش آموز/

برگزاری مسابقات شنا دانش آموزی دختران و پسران ایلام

Print Friendly
برگزاری مسابقات شنا دانش آموزی دختران و پسران ایلام

مسابقات شنا دانش آموزی پسران و دختران شهرستان ایلام به مناسبت روز دانش آموز در محل استخر آزادی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای دانش آموزی پسران و دختران شهرستان ایلام به مناسبت روز دانش آموز در محل استخر آزادی این استان برگزار شد. این رقابت‌ها در بخش پسران روز دوشنبه (۱۳ آبان ۱۳۹۸) با حضور بیش از ۱۲۰ شناگر در چهار رده سنی ۱۰ سال و زیر ۱۰ .رده سنی ۱۱_۱۲ سال.۱۳_۱۴ سال و ۱۵_۱۷ سال و در بخش دختران روز جمعه (۱۷ ابان ۱۳۹۸) با حضور بیش از ۵۰ شناگر پیگیری و به پایان رسید.

نتایج مسابقات شنا دانش آموزی پسران استان ایلام : 

  • رده سنی زیر ۱۰سال

۵۰ متر آزاد
۱.پارسال کمری اول
۲.محمد طهماسبی دوم
۳.امیرمحمد پوشکان سوم

۵۰ متر قورباغه
۱.محمد طهماسبی اول
۲. پارسا پور خیراله دوم
۳.پارسا کمری سوم

  • رده سنی ۱۱.۱۲سال

۵۰ متر آزاد
۱. محمد صدرا شیرخانی اول
۲.امیر علی نساری دوم
۳.ماهان کاظمی سوم

۵۰ متر قورباغه
۱.امیرعلی نساری اول
۲.محمد صدرا شیرخانی دوم
۳.محمدصدرا مظفری سوم

۵۰متر کرال پشت
۱.امیر علی نساری اول
۲.احمدرضا رشید زاده دوم
۳.علی رضا یاسمی سوم

  • رده سنی ۱۳.۱۴

۵۰ متر آزاد
۱.محراب بابایی اول
۲. رضا قمری دوم
۳.محمد مهدی عزیزی سوم

۵۰متر قورباغه
ا.حامد صفری پور اول
۲.محراب بابایی دوم
۳.طاها کریمی سوم
۵۰متر کرال پشت
۱.حامد صفری پور اول
۲.رضا قمری دوم
۳.مهرشاد صدوقی پور سوم

۱۰۰متر آزاد
۱.حامد صفری پور اول
۲.محراب بابایی دوم
۳.رضا قمری سوم

  • رده سنی ۱۵.۱۷ سال

۵۰ متر آزاد
۱.ماهان عبداللهی اول
۲.جاویدان نجفیان دوم
۳.آرش جعفری زاده سوم

۵۰متر قورباغه
۱.محمدرضا علی اکبری اول
۲.محمد مهدی کمالی دوم
۳. امیر علی حیدری سوم

۵۰متر کرال پشت
۱. کیارش نیا صفر اول
۲.علی عسگری دوم
۳.محمد صدرا آزرم

۵۰ متر پروانه
۱.ماهان عبداللهی اول
۲.کیارش نیا صفر دوم
۳.علی عسگری سوم

۱۰۰متر آزاد
۱.محمد رضا علی اکبری اول
۲.علی رضا جیرانی دوم
۳.آرش جعفری زاده سوم

۱۰۰متر قورباغه
۱.محمد صدرا آزرم اول
۲.امیر علی حیدری دوم
۳.علی رضا جیرانی سوم

 

نتایج مسابقات شنا دانش آموزی دختران استان ایلام : 

  • گروه سنی۱۰سال و زیر ۱۰سال(متولدین ۸۹و۸۹به بالا)

۵۰ متر آزاد

مقام اول:فاطمه محمدی
مقام دوم مشترک:آنوشا سلیمی،مهسان زندی
مقام سوم:آنیساچادله

  • گروه سنی۱۱و۱۲سال (متولدین۸۷/۸۸)

۵۰ متر آزاد

مقام اول:چیمن شهبازی
مقام دوم:نارین ملکشاهی
مقام سوم:نگین جعفری

۵۰ متر قورباغه

مقام اول: هستی کریمی
مقام دوم: نرگس انوری
مقام سوم: بهار طاهری نصب

  • گروه سنی۱۳و۱۴سال (متولدین۸۵/۸۶)

۵۰ متر قورباغه

مقام اول:مبیناغریبی
مقام دوم:پارمیداجعفریان
مقام سوم:ساغرحیدری

۵۰ متر پروانه

مقام اول:بیتاخانزاده
مقام دوم:مهساامیدیان
مقام سوم:مهدیس هواسی

۱۰۰متر کرال سینه

مقام اول:الناجوهرزاده
مقام دوم:رژیناناصری

  • گروه سنی ۱۵/۱۶/۱۷سال(متولدین ۸۲/۸۳/۸۴)

۵۰ متر آزاد

مقام اول:آینازموسی بیگی
مقام دوم:سپیده بازگیر
مقام سوم:شینامحمدبیگی

۵۰ متر قورباغه

مقام اول:فاطمه کمندی
مقام دوم:مریم شریف نیا
مقام سوم:ستایش کوخا

۱۰۰متر کرال پشت

مقام اول:کیمیاصفری
مقام دوم:زهرا قیطاسی
مقام سوم:گلناز علی رحمی

 

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط