رقابت های شنا جام زرین پایتخت

تهرانی ها روز دوم هم طلایی شدند

Print Friendly
تهرانی ها روز دوم هم طلایی شدند

تیم های تهرانی دومین روز رقابت های شنای بانوان در جام پایتخت را به مانند روز نخست با کسب افتخار به پایان رساندند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، دومین روز رقابت های شنای بانوان جام زرین پایتخت با افتخار آفرینی دختران تهرانی از باشگاه های ستارگان دلفین  و پیشتاز تهران همراه شد.

رقابت های جام زرین که از روز گذشته به میزبانی استخر قهرمانی آزادی در دو رده سنی ۱۲-۱۱ و ۱۴-۱۳ سال آغاز شد امروز پنجشنبه با برگزاری ماده های مختلف ادامه یافت.

در نوبت صبح امروز در ماده ۴۰۰ متر آزاد دینا امیر اسدی از باشگاه ستارگان دلفین تهران با ثبت زمان ۵ دقیقه و ۳ ثانیه ۶۰ صدم ثانیه توانست به نشان طلا دست یابد و مریم شیخ علی زاده از باشگاه پیشتاز عنوان دومی را از آن خود کرد.

مژده رمضانعلی از باشگاه ستارگان دلفین تهران که در روز نخست ۲ مدال طلا و ۱ نقره را کسب کرده بود در این ماده سوم شد تا عنوان مدال آور تمامی ماده های جام زرین لقب گیرد.

در رقابت های ۱۰۰ متر قورباغه ژینا گرجی از ستارگان دلفین تهران با زمان ۱ دقیقه ۲۰ ثانیه و ۹۵ صدم ثانیه در جایگاه اول قرار گرفت،پگاه لطیفی پور از تیم داماش تهران دوم شد و ویانا خدامددی دیگر بازیکن تیم ستارگان دلفین تهران مدال برنز را به دست آورد.

در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ماده ۲۰۰ متر آزاد مریم ترکستانی ستاره روز اول مسابقات در این رده سنی توانست با ثبت زمان ۲ دقیقه و ۱۸ ثانیه ۷۴ صدم ثانیه مدال طلا را تصاحب کند و پریا حسینی هم تیمی وی مدال نقره را به خانه ببرد همچنین فاطمه ایل بیگی از تیم پیشتاز تهران سوم شد.

در ماده ۱۰۰ متر پروانه مریم ترکستانی با درخشش خود طلای دیگری را با ثبت زمان ۱ دقیقه ۸ ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه برای ستارگان دلفین تهران به دست آورد تا بانوی مدال آور دلفین های تهران تهران در ۲ روز ابتدایی رقابت ها لقب گیرد.

زهرا ملکی زندی رقیب سرسخت ترکستانی به مدال نقره در این ماده بسنده کرد و وانیا ملک زاهدی سوم شد.

در ماده ۲۰۰ متر کرال پشت روژین عظیمی از باشگاه ستارگان دلفین با زمان ۲ دقیقه و ۳۹ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه اول شد، وانیا ملک زاهدی از پیشتاز تهران نایب قهرمانی را از آن خود کرد و فاطمه زهرا تجدد از قزوین به مدال برنز رسید.

نتایج کامل مسابقات به شرح زیر است:

پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴

رده سنی ۱۲-۱۱ سال

 

ماده ۴۰۰ متر آزاد

۱- دینا امیر اسدی ستارگان دلفین تهران ۵:۰۳:۶۰

۲- مریم شیخ علیزاده پیشتاز تهران ۵:۰۶:۲۲

۳- مژده رمضانعلیستارگان دلفین تهران ۵:۰۹:۳۶

 

۱۰۰ متر قورباغه

۱- ژینا گرجیستارگان دلفین تهران ۱:۲۰:۹۵

۲- پگاه لطیفی پور داماش تهران ۱:۲۳:۵۶

۳- ویانا خدا مددی ستارگان دلفین تهران ۱:۲۴:۰۳

 

رده سنی ۱۴-۱۳ سال

۲۰۰ متر آزاد

۱- مریم ترکستانی ستارگان دلفین تهران ۲:۱۸:۷۴

۲- پریا حسینی ستارگان دلفین تهران ۲:۲۱:۴۸

۳- فاطمه ایل بیگی پیشتاز تهران ۲:۲۵:۷۳
۱۰۰ متر پروانه

۱- مریم ترکستانی ستارگان دلفین تهران ۱:۰۸:۷۲

۲- زهرا ملکی زندی پیشتاز تهران ۱:۰۹:۶۸

۳- وانیا ملک زاهدی پیشتاز تهران ۱:۱۱:۲۱

 

۲۰۰ متر کرال پشت

۱- روژین عظیمی ستارگان دلفین تهران ۲:۳۹:۸۳

۲- وانیا ملک زاهدی پیشتاز تهران ۲:۴۰:۴۷

۳- فاطمه زهرا تجدد قزوین ۲:۴۰:۸۴

 

انتهای پیام/

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط