توضیح فدراسیون شنا درباره کسب کرسی‌های بین المللی

Print Friendly
توضیح فدراسیون شنا درباره کسب کرسی‌های بین المللی

به دنبال کسب کرسی های بین المللی توسط نمایندگان ایران در کنفدراسیون شنای آسیا گمانه زنی هایی خلاف واقع مطرح شده که توضیحاتی در این باره ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ خوشبختانه در انتخابات کنفدراسیون شنای آسیا آقایان محسن رضوانی به عنوان عضو هیات رئیسه و خسرو امینی به عنوان رئیس کمیته فنی واترپلو آسیا انتخاب شدند. طبیعتاً این خبر بعد از اعلام رسمی در تاریخ ۲۳ مهر ماه، باردیگر از سوی سایت فدراسیون نیز مخابره شد.
در همان زمان رایزنی‌های گسترده‌ای برای کسب کرسی‌های مختلف و عضویت چهره‌های کارآمد ایرانی در کمیته‌های کنفدراسیون آغاز شده بود. این موضوع بعد از گذشت حدود سه ماه فعالیت در حوزه دیپلماسی ورزشی و با حمایت ارگان های بالادستی سرانجام محقق شد. به طوری که به تدریج مجید مشتاق عشق به عضویت در کمیته پیشکسوتان درآمد و محسن سمیع‌زاده نیز عضو کمیته توسعه و تحقیقات شد. همچنین آرش شرافت وزیری کرسی پزشکی و ضد دوپینگ را بدست آورد و امید حدیقی نیز به عضویت کمیته فنی شیرجه انتخاب گردید.
خبر عضویت این چهار نفر طی ایمیلی در تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۱۷ برابر با ۲۰ دی ماه ۱۳۹۵ به فدراسیون شنای ایران اعلام و در همین راستا این خبر طی روزهای اخیر از سوی سایت روابط عمومی فدراسیون شنا منعکس شد.

لازم به تاکید است که بعد از اعلام اسامی به کمیته های مختلف کنفدراسیون تا زمان عضویت نمایندگان ایران، طی هفته‌های اخیر رایزنی‌های موثری انجام شده بود که در این میان حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان بویژه تلاش های مدیر کل وقت امور بین الملل این ارگان ستودنی است.

فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از اهالی رسانه بویژه خبرگزاری محترم تسنیم مطالب فوق را جهت تنویر افکار عمومی پیرامون خبر منتشر شده در این رسانه اعلام می کند.

با احترام
روابط عمومی فدراسیون شنا

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط