مسابقات توسعه جهانی واترپلو - مالت/

تیم ملی واترپلو ایران صبح امروز وارد مالت شد

Print Friendly
تیم ملی واترپلو ایران صبح امروز وارد مالت شد

با توجه به عدم حضور دو تیم الجزایر و فلیپین در رقابت‌های توسعه جهانی واترپلو ۲۰۱۷ (فینا ترافی) به میزبانی کشور مالت جدول گروه بندی و برنامه بازی‌های این مسابقات بار دیگر تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ رقابت های توسعه جهانی واترپلو ۲۰۱۷ (فینا ترافی)  از امروز (سه شنبه)  الی ۳۰ مهر ۱۳۹۶ (۱۷ الی ۲۲ اکتبر ۲۰۱۷) به میزبانی کشور مالت برگزار می‌شود. تمی ملی کشورمان که بامداد امروز تهران را به مقصد مالت ترک کرده بودند ساعتی قبل وارد این کشور شدند.

پس از عدم حضور دو تیم ترینیدا و توباگو و پورتوریکو دو تیم دیگر انصراف خود را برای شرکت در مسابقات توسعه جهانی به میزبانی کشور مالت اعلام کردند. با توجه به عدم حضور فلیپین و الجزایر گروه بندی این رقابت‌ها تغییر کرد و رقابت‌ها با حضور ۸ تیم و در دو گروه چهار تیمی برگزار می‌شود.

پس از تغییر برنامه بازی ها تیم ملی واترپلو ایران در گروه A این مسابقات با تونس، اروگوئه و مالت هم گروه است و طبق برنامه عصر امروز مقابل تیم اروگوئه به آب خواهد زد.

 

 

سه شنبه ۲۵/ ۷ / ۹۶ ( آغاز بازی ها )
۱٫ سنگاپور اتریش ساعت ۱۵:۳۰  گروه B
۲٫ پرو عربستان صعودی ساعت ۱۶:۵۰  گروه B
۳٫ اروگوئه ایران ساعت ۱۸:۱۰  گروه A
۴٫ تونس مالت ساعت ۱۹:۳۰  گروه A
جهارشنبه ۲۶/ ۷ / ۹۶ 
۵٫ سنگاپور عربستان صعودی ساعت ۱۵:۳۰  گروه B
۶٫ ایران تونس ساعت ۱۶:۵۰  گروه A
۷٫ اتریش پرو ساعت ۱۸:۱۰  گروه B
۸٫ اروگوئه مالت ساعت ۱۹:۳۰  گروه A
پنج شنبه ۲۷/ ۷ / ۹۶
۹٫ عربستان صعودی اتریش ساعت ۱۵:۳۰  گروه B
۱۰٫ تونس اروگوئه ساعت ۱۶:۵۰  گروه A
۱۱٫ پرو سنگاپور ساعت ۱۸:۱۰  گروه B
۱۲٫ مالت ابران ساعت ۱۹:۳۰  گروه A
جمعه  ۲۸/ ۷ / ۹۶
۱۳٫ تیم دوم گروه A تیم سوم گروه B ساعت ۱۵:۳۰
۱۴٫ تیم سوم گروه A تیم دوم گروه B ساعت ۱۶:۵۰
۱۵٫ تیم اول گروه A تیم چهارم گروه B ساعت ۱۸:۱۰
۱۶٫ تیم چهارم گروه A تیم اول گروه B ساعت ۱۹:۳۰
شنبه۲۹/ ۷ / ۹۶
۱۷٫ بازنده بازی شماه ۱۳ بازنده بازی شماره ۱۶ ساعت ۱۵:۳۰
۱۸٫ بازنده بازی شماه ۱۴ بازنده بازی شماره ۱۵ ساعت ۱۶:۵۰
۱۹٫ برنده بازی شماه ۱۳ برده بازی شماره ۱۶ ساعت ۱۸:۱۰
۲۰٫ برنده بازی شماه ۱۴ برنده بازی شماره ۱۵ ساعت ۱۹:۳۰
یکشنبه ۳۰/ ۷ / ۹۶
۲۱٫ بازنده بازی شماه ۱۷ بازنده بازی شماره ۱۸ ساعت ۹:۳۰ بازی برای تعیین تیم هشتم و هفتم
۲۲٫ برنده  بازی شماه ۱۷ برنده بازی شماره ۱۸ ساعت ۱۰:۵۰ بازی برای تعیین تیم ششم و پنجم
۲۳٫ بازنده بازی شماه ۱۹ بازنده بازی شماره ۲۰ ساعت ۱۲:۱۰ بازی برای تعیین تیم چهارم و سوم
۲۴٫ برنده بازی شماه ۱۹ برنده بازی شماره ۲۰ ساعت ۱۳:۳۰ بازی برای تعیین تیم دوم و اول

گروه A:

A1 Tunisia-TUN تونس
A2 Uruguay-URU اروگوئه
A3 Islamic Republic of Iran-IRI ایران
A4 Malta-MLT مالت

 

گروه B:

B1 Peru-PER پرو
B2 Singapore-SGP سنگاپور
B3 Austria-AUT اتریش
B4 Saudi Arabia-KSA عربستان صعودی

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط