پس از کسب مقام سوم آسیا/

تیم ملی واترپلو جوانان صبح فردا به ایران باز می‌گردد

Print Friendly
تیم ملی واترپلو جوانان صبح فردا به ایران باز می‌گردد

تیم ملی واترپلو جوانان ایران پس از کسب مقام سوم آسیا و ورودی مسابقات جهانی ۲۰۱۷ روسیه، صبح فردا (چهارشنبه) از طربق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) وارد کشور می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پنجمین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا از ۳۱ تیر تا ۴ مرداد ۱۳۹۵ به میزبانی اندونزی برگزار شد. این رقابت‌ها در پایان با مدال‌آوری ژاپن، چین و ایران تمام شد تا این سه کشور علاوه بر ایستادن بر سکوی قهرمانی آسیا راهی مسابقات جهانی ۲۰۱۷ روسیه شوند.

ملی‌پوشان واترپلو هم پس از کسب مقام سوم بامداد  فردا (چهارشنبه) جاکارتا را به مقصد دبی و در ادامه تهران ترک می‌کنند. زمان ورود واترپلوئیست‌های جوان ایران ساعت ۱۰:۳۰ صبح فردا اعلام شده است.

الکساندر چیریچ به عنوان سرمربی، وحید رضایی و مهدی پنام تاش مربی و رضا فیوضی‌زاده به عنوان دستیار مربی ترکیب کادر فنی ایران را در این دوره از مسابقات تشکیل دادند. نادر غفوری رئیس کمیته فنی واترپلو هم وظیفه سرپرستی این تیم را بر عهده داشت.

امین قویدل، ارشیا الماسی، مهدی یزدان خواه، عرفان لشگری، سید سجاد ساویز، امیرحسین حیدری، علیرضا پورنگ، علیرضا شادپی، امیر حسین رهبر، شایان قاسمی، حسین خالدی تبار، کامران جلیلی و حامد کریمی ملی پوشان ایران در این رقابت‌ها بودند.

 

رده بندی نهایی پنجمین دوره مسابقات واترپلو  قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا:

  1. ژاپن- ۹ امتیاز
  2. چین- ۸امتیاز
  3. ایران- ۵ امتیاز
  4. قزاقستان- ۴امتیاز
  5. اندونزی- ۲ امتیاز
  6. ازبکستان- ۲امتیاز

 

انتهای پیام

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط