اصلاحیه/ جهت مربیان منتخب فعال در پایگاه های ملی و قهرمانی/

ثبت نام کلینیک توانمندسازی مربیان منتخب شنای کشور

Print Friendly
ثبت نام کلینیک توانمندسازی مربیان منتخب شنای کشور

کلینیک توانمندسازی مربیان منتخب شنای کشور را جهت مربیان منتخب فعال در پایگاه های ملی و قهرمانی تحت پوشش کمیته فنی شنا (بانوان و آقایان) در روز شنبه مورخ ۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش با همکاری کمیته فنی شنا مقرر کرده کلینیک توانمندسازی مربیان منتخب شنای کشور راجهت مربیان منتخب فعال در پایگاه های ملی و قهرمانی تحت پوشش کمیته فنی شنا (بانوان و آقایان)  در روز شنبه مورخ ۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ بصورت آنلاین برگزار نماید، لذا مربیان مشروحه ذیل از روز چهارشنبه مورخ ۲۴ دیماه ۱۳۹۹ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۲ بهمن ماه ۱۳۹۹ از طریق ثبت نام الکترونیکی در سایت فدراسیون به آدرس https://register.irsf.ir (درسامانه بانک اطلاعات فدراسیون) ثبت نام نمایند.

سخنرانان کلینیک :

بخش اول:  از ساعت ۱۰:۰۰  لغایت ۱۴:۳۰  آقای محسن سمیع زاده(مدیرفنی تیم های ملی شنا)

با موضوعات : ۲- Contrast training -1   USRPT training

بخش دوم:  از ساعت ۱۵:۳۰  لغایت ۱۹:۰۰  آقای دکتربهزادمهدی خبازیان(سرمربی اسبق تیم های ملی شنا)

با موضوعات: ۱- غربالگری حرکات عملکردی شناگران   ۲- ملاحظات تمرینی شناگران رده سنی

۱)شرایط شرکت در دوره کلینیک مربیان منتخب شنا:

  • داشتن بسته اینترنتی(حداقل حجم ۸۰۰ مگابایت)/ گوشی هوشمند یا لپ تاپ / نرم افزار flash player/ مرور گرchrome  google   یا  firefox  (بروزرسانی شده)
  • عضویت در سامانه بانک اطلاعات فدراسیون
  • دارا بودن کارت مربیگری شنا (درجات ۲ یا ۱) بارگذاری شده در سوابق ثبت شده
  • ثبت نام در دوره تا تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۹

۲)نحوه ثبت نام درسامانه بانک اطلاعات (register.irsf.ir )فدراسیون شنا:

  • ابتدا باید ثبت نام در سامانه بانک اطلاعات فدراسیون بعنوان عضویت خانواده شنا (ایجاد حساب کاربری) صورت پذیرد. سپس نسبت به تکمیل ویرایش اطلاعات کاربری پروفایل خود(مشخصات فردی/اطلاعات تماس/اطلاعات شغلی وتحصیلی/مدارک) اقدام نمایید.
  • سپس کارت مربیگری شنا (۲ یا ۱) را در قسمت درخواست تایید سوابق بارگذاری نمایید.

تبصره ۱: جهت اطلاع بیشتر از نحوه ثبت نام و عضویت درسامانه بانک اطلاعات فدراسیون شنا، در خط فرمان ورود به سامانه فدراسیون شنا به آدرس register.irsf.ir روی آیکون آموزش سامانه کلیک نموده و فایل آموزش گام به گام ثبت نام را بارگذاری و مطالعه نمایید.

۳)مدارک مورد نیاز درصورتی که کاربر جدید هستید (جهت بارگذاری الکترونیکی درسامانه بانک اطلاعات فدراسیون):

  • اسکن از اصل شناسنامه(صفحه اول و درصورت داشتن توضیحات، صفحه توضیحات هم اسکن گردد)
  • اسکن از اصل کارت ملی
  • اسکن ازکارت بیمه ورزشی (دارای اعتبار در سال ۹۹)
  • اسکن از کارت پایان خدمت (ویژه آقایان)
  • اسکن ازاصل مدرک تحصیلی یا گواهی اشتغال به تحصیل از مراکز آموزش عالی(مورد تایید در ترم جاری)
  • عکس پرسنلی(۴×۳) تمام رخ با زمینه سفید با رزولوشن بالا(برای بانوان با رعایت حجاب اسلامی)

توجه۱: حجم ذخیره فایل هرمدرک می بایست از ۱۰۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت انتخاب گردد. از بارگذاری کپی یا کپی برابراصل مدارک خودداری کنید.

۱-۳- در ادامه، در بخش صفحه اصلی کارتابل خود وارد شده و در فهرست دوره ها ، دوره کلینیک توانمندسازی مربیان منتخب فدراسیون ۴بهمن ماه ۱۳۹۹ را ثبت نام نمایند. لازم بذکر است در این بخش باید کارت مربیگری درجات ۲یا۱ شنای خود را دربخش درخواست تایید سوابق بارگذاری کرده باشید تا بصورت آنلاین ثبت نام نمایید. لازم بذکر است کلینیک مربیان منتخب بصورت رایگان بوده فقط درهنگام ثبت نام مبلغ ۱۰/۰۰۰ ریال(هزارتومان) (درصورت داشتن رمز پویا بانکی) از شما کسرخواهد شد. برای اطمینان از فرآیند ثبت نام می توانید در پروفایل خود، وارد دوره های من شده و در صورت درج دوره کلینیک توانمندسازی مربیان منتخب، ازثبت نام خود اطمینان حاصل نمایید.

۴) بعد ازاطمینان یافتن از ثبت نام در کلینیک فوق در سامانه بانک اطلاعات فدراسیون در صبح روز کلاس (شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۴) از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۰:۰۰ از طریق ورود به سامانه آموزش مجازی فدراسیون از طریق آدرس https://Swim1399.ir /  کلینیک مربیگری /ورود با تایپ کدملی به انگلیسی در سطرهای کلمه کاربری و گذرواژه بصورت آزمایشی صدا و تصویر سیستم ارتباطی خود را (گوشی هوشمند/لپ تاپ/رایانه) محک نمایید. کلینیک  از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۹:۰۰ رسما ادامه خواهد داشت. حضور آنلاین هر فرد در کلاس (از ساعت۱۰:۰۰ الی ۱۹:۰۰ بغیر از یکساعت وقت نماز و ناهار)  الزامی بوده و به معنی تایید حضورفرد و مجوز صدور گواهینامه خواهد بود.

توجه ۲: این دوره فقط ویژه مربیان منتخب کمیته فنی شنا که اسامی آنها در این اطلاعیه درج گردیده، برنامه ریزی شده است.

توجه ۳: اطلاعات مورد نیاز مربیان در بخش توضیحات کلینیک توانمندسازی مربیان منتخب درج گردیده است.

توجه ۴: عدم ثبت نام تا روز پنجشنبه مورخ ۲ بهمن ماه ۱۳۹۹ به منزله انصراف از شرکت در کلینیک تلقی خواهد شد.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰  لغایت ۱۴:۰۰ با کمیته فنی شنا یا آموزش فدراسیون با شماره تلفن های ۸۸۸۴۸۲۸۵-۰۲۱  و   ۸۸۸۲۷۵۲۶-۰۲۱ (داخلی های  ۱۱۵ و ۱۲۷ و ۱۲۸) تماس حاصل نمایید.

لیست مربیان شنا فعال(آقایان) در پایگاه‌های ملی و قهرمانی تحت پوشش کمیته فنی شنا

آذربایجان شرقی : داریوش عباسی- علی سلمانی– بابک نراقی اصل

البرز : سیدرضا حسینی – صادق طیران- عرفان چگینی

اصفهان : گامر دیلانچیان- جمال چاوشی فر- حسین مرآتیان رضا کرم زاده حامد عزیزی-محمدتربتیان-پیمان گرامی

اردبیل: مصطفی الفبایی

بوشهر : فرشاد فخار

تهران : محمد بیداریان-  حمید کمیلی- فرشاد کرمی -سعید ملکاء آشتیانی -ساسان بابایی- جواد فیروز زارع- کاوه ناهید پور- علیرضا معتمدی

کرمان : محمدحسین آقایی

خراسان رضوی : صادق اسدی- حسین گرایلی- میثم سعادتی- سینا نیرومند- حمید ولی زاده- حامدمبرز

مرکزی : علی رضا طاهریان- محمد معصومی

فارس : فرهاد خائفی-امیرمحمد شجاعی فر- احمدرضا جلالی- آرین اولیایی سعید روستایی

زنجان : حامد خوشخطی بهزاد پیری حامد دبستانی

کرمانشاه : وحید نویدی- سیروس میرزایی

گلستان : رضا کیانی محسن سوخته سرایی

گیلان : ابوطالب مشهور- عباس سلیمی

هرمزگان : وحید هاشم پور

مازندران : رسول معیل

کردستان : آکو صیدی مرادی

خوزستان : محسن ابدالی- پیام جلالی

 همدان : جمال جنانی

چهارمحال و بختیاری: ایوب اعرابی

 

لیست مربیان شنا فعال(بانوان) تحت پوشش کمیته شنای اموربانوان فدراسیون

آذربایجان شرقی : نرگس گلابی – الهام بناپور

البرز : میترا عزیزی –مژگان ملکی  – غزال دانه کار

اصفهان : الهام مجیدی الهه عمرو معصومه کیانی کیمیا بهنام حقیقی   بهنوش وزیران

بوشهر: آزیتا کمالی

تهران : مریم جعفری –لیلی کریمی – شیوا ملاحاجی زاده– نرگس جعفری – محبوبه مشهدی شریف – معصومه افتخاری

خراسان رضوی : ویدا فرومهر فرانک بنی حسن بهناز خجسته پور ساناز شکاری

زنجان : آزاد سروش سحر دبستانی

گلستان : مانا حسینی بای

گیلان: مریم آبیاری

فارس : فروزنده زرآور

قزوین : سعیده ریاضی – مهدیه ریاضی

سیستان و بلوچستان : سمیرا زحمت کش

چهارمحال و بختیاری : زهرا طالبی پور

 

 

همراه با اعضاء محترم کمیته فنی شنا

 

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط