با حضور کارشناسان دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان/

جلسه ارزیابی عملکرد کمیته استعدادیابی فدراسیون شنا برگزار شد

Print Friendly
جلسه ارزیابی عملکرد کمیته استعدادیابی فدراسیون شنا برگزار شد

ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون شنا، جلسه ارزیابی عملکرد و پایش فعالیت های کمیته استعدادیابی این فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  به منظور ارزیابی عملکرد کمیته استعدادیابی فدراسیون شنا در سال ۱۳۹۴ کارشناسان ارزیابی دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز (چهارشنبه) در محل فدراسیون شنا حضور یافتند.

نمایندگان وزرات ورزش و جوانان در راستای پایش فعالیت استعدادیابی فدراسیون و اعلام ارزیابی به وزارت ورزش با دبیرکل و رئیس و دبیرکمیته استعدادیابی فدراسیون جلسه برگزار کردند. در این جلسه محسن سمیع زاده دبیرکل فدراسیون شنا گزارش کاملی از فرآیند اجرایی استعدادیابی در فدراسیون و هیات های شنای استانها در سال ۹۴ ارائه کرد. سپس دکتر کاظمی پور و منکرسی نمایندگان دفتر استعدادیابی وزارت ورزش طبق آیین نامه اجرایی ارزیابی فدراسیون ها فرایند مربوط به پایش و ارزیابی را پیاده سازی کردند.

در پایان کارشناسان ارزیابی دفتر استعدادیابی ضمن تقدیر و تشکراز فعالیت فدراسیون دربخش استعدادیابی، آینده امیدوارکننده ای را برای توسعه شنا،شیرجه و واترپلو پیش بینی کردند.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط