حلول ماه مبارک رمضان بر تمامی مسلمانان جهان گرامی باد

فدراسیون شنا حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت ، برکت ، نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه خداوند متعال را به عموم مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ابرهای رمضان دوباره سایه گسترده‌اند. رمضان سفره‌ای است که بی بضاعت و بی نیاز، همه بر سر آن جمع‌اند. رمضان بهار دل‌های خداجوست که در حسرت زمزم شفا بخش آن یازده ماه را در کویرهای سوزان حیات دویده‌اند و اینک بر سرچشمه آن دست یافته‌اند، تا از شام تا سحر، رخ در زلال شب زنده داری آن، بشویند و از سحر تا شام در جلوی آینه پاک آن خود را برای فردای رستاخیز بیارایند و با ظاهری آراسته به زیورهای معنوی و پیراسته از پلیدی‌های دنیایی در محضر عدل او حاضر شوند.

ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید. ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو «روزه» دست یافتی است.
ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد.

حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران و نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه بر همه هموطنان و مسلمانان جهان مبارک باد.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.