واترپلو توسعه جهانی - تهران

خادم پیر: به پیروزی پر گل مقابل تونس نیاز داشتیم

Print Friendly
خادم پیر: به پیروزی پر گل مقابل تونس نیاز داشتیم

بازیکن تیم ملی واترپلو ایران تاکید کرد این تیم به برتری پر گل مقابل تونس احتیاج داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو ایران با نتیجه ۱۹ به ۵ سومین حریف خود در فیناترافی را از پیش برداشت تا به مانند ۲ بازی قبلی بازیکنان این تیم مقتدرانه آب را ترک کنند.

سهیل خادم پیر بازیکن تیم واترپلو ایران درباره این پیروزی پرگل گفت: بازی خوبی را مقابل تونس انجام دادیم و خوشبختانه در این بازی نیز با نتیجه ای پر گل توانستیم حریف را از پیش رو برداریم.
وی ادامه داد: به پیروزی با اختلاف زیاد در این مسابقه نیاز داشتیم زیرا احتمال تساوی در بازی با اتریش وجود دارد و به همین دلیل ما باید تمام توانمان را برای زدن بیشترین گل به کار می گرفتیم.
وی افزود: البته در بازی امروز تنها برای پیروزی به آب خواهیم زد اما در مجموع یک درصد هم به تساوی این بازی احتمال دادیم که در این صورت تفاضل گل صعود ما به فینال را قطعی خواهد کرد.
خادم پیر عنوان کرد: اتریش حریف سرسختی برای ما خواهد بود و به جرات می توان گفت ما امروز مهم ترین دیدار خود را در فیناترافی انجام خواهیم داد.
وی اضافه کرد: بازیکنان ایران برای پیروزی مقابل اتریش هم قسم شدند و مطمئن باشید با دعای خیر مردم می توانیم در این بازی نیز پیروزی را به دست بیاوریم.
انتهای پیام

Print Friendly

اخبار مرتبط