خانواده شنای ایران در راهپیمایی ٢٢ بهمن حضور گسترده خواهد داشت

خانواده شنای ایران با حضور پرشور و پرشکوه در راهپیمایی ٢٢ بهمن، بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک می گوید و پیوند عمیق و ناگسستنی خود را با ولایت فقیه در سی و چهارمین بهار انقلاب به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، کمیته فرهنگی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با صدور بیانیه ای ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آورده است: انقلاب اسلامی ایران که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب عاشورای اباعبدالله الحسین بود، مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلب های ملت همیشه در صحنه ایران و جهان اسلام است.

در این بیانیه تاکیده شده: اکنون بیش از سه دهه پرفراز و نشیب اما لبریز از عزت، افتخار و سربلندی از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد. در این مدت به رغم فشارها و تهدیدهای دشمنان خارجی و عوامل داخلی آنها، ایران اسلامی در زمینه های مختلف از جمله عرصه ورزش به موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی دست یافته و پرچم مقدس جمهوری اسلامی بارها در میادین مختلف به اهتراز در آمده است.

در این بیانیه تصریح شده: خانواده شنای ایران همراه و همگام با تمامی اقشار مردم شجاع و مبارز ایران اسلامی، متحد و یکپارچه در راهپیمایی دشمن شکن ٢٢ بهمن در سراسر کشور شرکت خواهند کرد تا این پیام مشخص را به نظام سلطه و استکبار به رهبری آمریکا و غده چرکین اش رژیم صهیونیستی در منطقه بدهند که برای یک لحظه نیز از آرمان های والای انقلاب اسلامی پا پس نخواهند کشید و همچون همیشه با حضور خروشان خود مشت محکمی خواهند زد به جبهه توطئه گران جهانی علیه ملت های آزاده و مسلمان جهان.

این بیانیه می افزاید: بدیهی است در این برهه که آمریکا و عواملش با تمام توان به میدان آمده اند تا با تحریم های گسترده اقتصادی خویش، ایران اسلامی را به تسلیم وا داشته و از اهداف مقدس اش باز دارند، جامعه ورزش، حضور در راهپیمایی ٢٢ بهمن را وظیفه ملی خویش به حساب آورده و با قدرت، مکر و حیله دشمنان را خنثی خواهد کرد.

در پایان این بیانیه آمده است: خانواده شنای ایران، ورزشکاران، مربیان، داوران، مسئولان و پیشکسوتان شنا، شیرجه و واترپلوی کشور صبح فردا ضمن حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن و تجدید پیمان با آرمانهای امام، شهدا و بیعت مجدد با رهبری، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.