خانواده شنا در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کند

Print Friendly
خانواده شنا در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کند

کمیته فرهنگی فدراسیون از کلیه مسئولان ورزشکاران ، مربیان و پیشکسوتان جهت حضور در مراسم روز قدس دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسئولان ، مربیان ، ورزشکاران و پیشکسوتان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ایران صبح فردا گرد هم می‌آیند تا در کنار مردم همیشه در صحنه ایران در حمایت از انتفاضه و آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین مراسم روز قدس را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنند.

در ۱۶مرداد ۱۳۵۸، پس از بمباران جنوب لبنان توسط نیروهای دفاعی اسرائیل، امام خمینی(ره) از مسلمانان جهان خواست تا آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند.

آخرین جمعه ماه عرفانی و مبارک رمضان فرا می رسد و امت روزه دار و مومن ایران اسلامی بار دیگر وظیفه دینی و ایمانی خود را در برابر ستمگران و زورگویان عالم فریاد می زنند. روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می‌خواند و هر سال پر شور تر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت‌های گره کرده جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم می‌کنند.

کمیته فرهنگی فدراسیون از تمامی مسئولان ، مربیان ، ورزشکاران ، بانوان و پیشکسوتان دعوت بعمل آورد تا ساعت صبح فردا(جمعه) با حضور در راهپیمایی قدرس در کنار مردم همیشه در صحنه ایران در حمایت از انتفاضه و آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین مراسم روز قدس را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنیم.

 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط