خاکبان:واترپلو نشان داد در صورت حمایت موفق می‌شود

Print Friendly
خاکبان:واترپلو نشان داد در صورت حمایت موفق می‌شود

کارشناس و ملی پوش سابق تیم ملی واترپلو گفت: خوشبختانه واترپلو امسال توانست مدال برنز بازی های آسیایی را کسب کند و ثابت کند که در صورت حمایت می‌تواند مانند دیگر رشته‌ها شانس مدال بشمار برود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری برنا، دانیال خاکبان ملی پوش سابق تیم ملی واترپلو  و مربی تیم ملی جوانان درمورد وضعیت کلی واترپلو کشورمان به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه واترپلو بعد از سال‌ها انتظار جان دوباره‌ای گرفته است. به طور کلی واترپلو به مدت ۱۲ سال یعنی دو دوره مهم از حضور در بازی‌های آسیایی دور بود ولی خوشبختانه امسال توانست بعد از ۴۴ سال مدال برنز مسابقات را کسب کند و ثابت کند که در صورت حمایت می‌تواند مانند دیگر رشته‌ها شانس مدال به شمار برود.

مربی تیم ملی جوانان افزود: خوشبختانه موفقیت‌های واترپلو امسال فقط به جاکارتا ختم نشد.  تیم جوانان در رقابت‌های قهرمانی آسیا توانست علاوه بر کسب عنوان سومی سهمیه حضور در مسابقات جهانی را نیز کسب کند.

وی ادامه داد: فاصله ما با واترپلو جهان زیاد است. بهترن مقامی که ما در این مسابقات کسب کردیم عنوان دهمی بود که در سال ۱۳۹۱ کسب شد. اگر بتوانیم در این دوره نیز این عنوان را به دست بیاوریم کار بزرگی انجام دادیم.

خاکبان درخصوص احتمال میزبانی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ اظهار کرد: امیدوارم این اتفاق با رایزنی‌های وزارت ورزش و مسئولین فدراسیون رخ بدهد. قطعا این میزبانی باعث رشد واترپلو می‌شود و علاوه بر این انگیزه بازیکنان را برای کسب مدال‌های خوشرنگ‌تر بیشتر می‌کند.

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط