خیز بلند فولاد ماهان سپاهان برای قهرمانی لیگ واترپلو

تیم فولاد ماهان سپاهان با تکرار پیروز خود مقابل هیئت شنای زنجان ضمن تداوم صدرنشینی لیگ برتر گام بلندی برای قهرمانی این فصل برداشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در آخرین دیدار از هفته نهم لیگ برتر واترپلو صبح امروز شنبه تیم های هیئت شنای زنجان و فولاد ماهان سپاهان در شهر زنجان به مصاف هم رفتند که تیم فولاد در دیداری نزدیک و تماشایی موفق شد میزبان خود را با نتیجه ۶ بر ۵ شکست دهد.
در این دیدار که در حضور “رومن پولاچیک” و کامبیز رخشانی مهر سرمربی و مربی تیم ملی واترپلو برگزار شد، بازی تا وقت چهارم برابر پیش می رفت ولی تیم فولاد در آخرین دقایق مسابقه به گل برتری دست یافت تا به یک پیروزی با ارزش بیرون از خانه دست یابد و با کنار زدن تیم هیئت شنای زنجان خیز بلندی برای قهرمانی لیگ بیست و یکم بردارد.
تیم فولاد ماهان سپاهان با این پیروزی ١٩ امتیازی شد و بدون شکست در صدر جدول لیگ برتر واترپلو ایستاد. تیم نفت امیدیه نیز با پیروزی این هفته مقابل هیئت شنای خوزستان ١٧ امتیازی شد و جایگاه خود را در رده دوم جدول حفظ کرد و تیم هیئت شنای زنجان نیز با وجود شکست مقابل فولاد با ١۴ امتیاز در رده سوم جدول باقی ماند.

نتایج نهایی هفته دهم لیگ برتر واترپلو به این شرح است:

* هیئت شنای زنجان ۵ – فولاد ماهان سپاهان ۶
•هیئت شنای خراسان ۴ – هیئت شنای گیلان ١۰
•هیئت شنای خوزستان ١٢ – نفت و گاز امیدیه ١۴
*خانه شناگران اصفهان ٨ – نفت و گاز گچساران ١٣

image_printپرینت مطلب