داور بین المللی واترپلو ایران ۶ دیدار مسابقات جهانی را قضاوت کرد

مسعود رضوانی داور بین المللی کشورمان در مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان ۶ دیدار از مراحل مختلف این مسابقات قضاوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،در نخستین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان علاوه بر داوران تیمهای شرکت کننده ٨ داور نیز به صورت آزاد به این مسابقات دعوت شده بودند که جمعا ٢٨ داور قضاوت این رقابتها را بر عهده داشتند.

مسعود رضوانی داور بین المللی کشورمان در این رقابتها عملکرد بسیار خوبی داشت و علاوه بر مرحله گروهی جزو داورانی بود که توانست در مراحل بالاتر نیز به صورت مستمر قضاوت داشته باشد.

بر این اساس مسعود رضوانی دیدار تیمهای صربستان – پرو، استرالیا – کلمبیا، نیوزلند – رومانی و همچنین کانادا – مصر از مرحله گروهی، برزیل – کانادا برای مقام نهم و دهمی و دیدار یونان و رومانی برای مقام پنجم و ششمی را قضاوت کرد.

با توجه به حضور اکثر داوران اروپایی و امریکایی در این مسابقات این داور کشورمان یکی از موفق ترین داورهای این رقابتها به لحاظ تعدد قضاوت محسوب می شود.

به گفته خسرو امینی رئیس کمیته فنی واترپلو آسبا وی در این مسابقات عملکرد قابل قبولی داشت و یکی از بهترین داوران مسابقات جهانی بود.

image_printپرینت مطلب