دستور العمل قهرمانی کشور واترپلو – رده سنی ۱۶-۱۵ سال

Print Friendly
دستور العمل قهرماني كشور واترپلو - رده سنی 16-15 سال

دستور العمل اجرایی برگزاری مسابقات واترپلو قهرمانی کشور رده سنی ۱۶-۱۵ سال اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دستور العمل اجرایی برگزاری مسابقات واترپلو قهرمانی کشور رده سنی ۱۶-۱۵ سال اعلام شد. بر این اساس این رقابت‌ها از سه شنبه دوم مرداد به میزبانی زنجان آغاز می شود.

 

کمیته فنی واترپلو دستورالعمل را به شرح زیر اعلام کرد: 

مقدمه:

نظر به لزوم اعمال وحدت رویه در فرآیند اجرایی برگزاری مسابقات با امعان نظر به شاخصها و استانداردهای متبوع و     پیش بینی تمهیدات لازم به منظور رشد و تعالی و تکریم ورزشکاران، مربیان و داوران و دست اندرکاران ضمن تبیین فرآیندهای مذکور و ملحوظ نمودن حقوق یکسان و جهت آگاهی کلیه تیم های شرکت کننده این دستور العمل تدوین گردیده که مبنای برگزاری مسابقات بوده و لازم الاجرا می باشد.

الف) محل و زمان اجرای مسابقات:

گروه سنی تاریخ تولد ورود به اردو شروع مسابقات پایان مسابقات ترک اردو محل برگزاری
 ۱۶-۱۵سال متولدین   ۱۳۸۰-۱۳۷۹ عصر روز جمعه                مورخ ۲۹/۰۵/۹۵ صبح روز شنبه    مورخ ۳۰/۰۵/۹۵ عصر روز سه شنبه  مورخ ۰۲/۰۶/۱۳۹۵ سه شنبه شب مورخ ۰۲/۰۶/۹۵  (بعد از صرف شام) یا صبح روز بعد زنجان- استخر شهید شهبازی

 

آدرس:  زنجان ،  خیابان ۱۷ شهریور  ، مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد  ،  استخر شهید شهبازی

ب)  اعضای تیم:

– ۱۴ نفر شامل: ۱ نفر سرپرست- ۱ نفر مربی- ۱۱ نفر بازیکن- ۱ نفر داور رسمی (کارت دار) می باشد.

تبصره: بعلت محدودیت در ظرفیت خوابگاه، میزبان از پذیرش نفرات اضافی تحت هر عنوانی معذور می باشد.

پ) مدارک موردنیاز:

۱- اصل شناسنامه عکسدار

تبصره الف : چنانچه برخی از ورزشکاران فاقد شناسنامه عکسدار می باشند. ارائه مدارک عکسدار معتبر از قبیل گواهینامه تحصیلی ممهور به مهر و واحدهای آموزشی و ادارات آموزش و پرورش محل زندگی الزامی است.

۲- دو قطعه عکس ۴×۳ که در یکسال گذشته تهیه شده بمنظور صدور کارت شناسایی (ID کارت)

۳- کارت بیمه ورزشی (سال ۱۳۹۵)

۴-ارائه فرم تکمیل شده اسامی و مشخصات کامل کلیه اعضای تیم (ورزشکار، مربی، داور و سرپرست) بهمراه آلبوم عکس مربوطه با تأئید هیات شنا و ممهور به مهر هیئت استان.

۵- اعلام آمادگی رسمی و ارسال معرفی نامه تیم، توسط هیأت تابعه استان تا مورخ ۲۵/۰۵/۱۳۹۵  از طریق نمابر ۸۸۸۲۰۷۱۴-۰۲۱ فدراسیون شنا (بمنظور تسریع در برنامه ریزی و هماهنگی با استان میزبان، به معرفی نامه هایی که بعد از زمان مقرر واصل گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد و از پذیرش تیم های مربوطه جلوگیری بعمل می آید).

تبصره ب : هیچ تیمی حق استفاده از مربیان فاقد گواهینامه بازآموزی سال ۱۳۹۵ در نیمکت تیم خود را نخواهد داشت که اسامی واجدین شرایط پیوست می باشد .

ت) جلسه هماهنگی:

گردهمایی مربیان و سرپرستان تیم های استانی بمنظور انجام قرعه کشی جدول مسابقات و انتخاب اعضای کمیته فنی مسابقات رأس ساعت ۲۱ روز پذیرش و پس از استقرار تیم ها انجام می گیرد.

 

تبصره: لازم بذکر است تعداد اعضای کمیته فنی مسابقات پنج نفر بوده که سه نفر آن از سوی فدراسیون و دو نفر نیز توسط مربیان و سرپرستان حاضر در جلسه با اکثریت آراء انتخاب خواهند شد. بدیهی است محل انجام جلسه با هماهنگی سرپرست کل مسابقات و با اطلاع رسانی توسط میزبان تعیین می گردد.

د) مقررات و شیوه نامه اجرایی برگزاری مسابقات :

۱- مسابقات براساس قوانین بین المللی واترپلو (FINA) برگزار می گردد.

۲- مسابقات در طی مراحل مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی به پایان خواهد رسید.

۳- به تیم های اول، دوم و سوم مسابقات، مدال، کاپ و حکم قهرمانی اهداء می گردد.

ذ) سرپرست کل مسابقات بعنوان مرجع رسیدگی و ارائه راهکارهای اجرایی در موارد پیش بینی نشده تعیین میگردند.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط