گزارش عملکرد کمیته آموزش فدراسیون شنا /

راه‌اندازی سامانه مجازی فدراسیون از ابتدای سال ۱۳۹۹

Print Friendly
راه‌اندازی سامانه مجازی فدراسیون از ابتدای سال 1399

کمیته آموزش از ابتدای سال ۱۳۹۹ با راه اندازی سامانه آموزش مجازی فدراسیون ۱۴۰ دوره آموزشی با حضور ۵۸۵۶ نفر برگزار کرده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون از ابتدای سال ۱۳۹۹ با توجه به شرایط ویژه حاکم بر ورزش کشور به موجب شیوع ویروس کرونا و ضرورت تمکین از دستورالعمل های بهداشتی ستاد مبارزه به کرونا و همچنین تعطیلی اماکن ورزش‌های آبی و تعطیلی فعالیت های آموزشی و تمرینی شناگران( از تاریخ چهارم اسفند ۱۳۹۸) اقدام به راه‌اندازی سامانه آموزش مجازی فدراسیون شنا کرد.

با راه اندازی این پلتفرم تخصصی کمیته آموزش، به منظور توانمندسازی و فعال نمودن مربیان و داوران در شرایط تعطیلی استخرها، دوره های آموزشی که امکان برگزاری آنها بصورت آنلاین(وبینار) وجود داشت، از اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ آغاز شد. این دوره ها اعم از ۱- بازآموزی مربیان درجه سه ۲- بازآموزی مربیان درجات یک و دو ۳-داوری درجه سه شنا، شنای هنری و واترپلو (ویژه دارندگان کارت مربیگری فدراسیون) ۴- تعداد ۹ دوره کلاس عملی مربیگری درجه سه شنا(دراستخرهای روباز و شرایط سفید) ۵-کلینیک های مربیگری و داوری بود که به همت کمیته آموزش فدراسیون برگزار شد.

 

لازم به ذکر است در سال ۱۳۹۹ تعداد ۵۸۵۶ نفر در ۱۴۰ دوره آموزشی فدراسیون شنا شرکت کرده اند.

عملکرد کل سال ۱۳۹۹ کمیته آموزش فدراسیون شنا

 

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط