رسانه ها به ورزش های پایه بیشتر توجه کنند

سرپرست فدراسیون شنا در بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات گفت: امیدوارم رسانه ها به ورزش های پایه بیشتر توجه کنند تا این رشته ها نیز بتوانند جایگاه واقعی خود را در ورزش کشور به دست آورند و در ارتقاء جایگاه ورزش ایران افتخار آفرینی کنند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو عصر امروز در محل مصلی تهران حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه مطبوعات با مسئولان غرفه های حاضر در این نمایشگاه به گفتگو پرداخت.
در این بازدید برانوش نیک بین ضمن تقدیر از زحمات اصحاب رسانه در پوشش رویداد های ورزشی خواستار توجه ویژه رسانه ها به ورزش های پایه به ویژه ورزش شنا شد.
نیک بین نقش رسانه ها را در تنویر افکار عمومی و افزایش سطح آگاهی جامعه انکار ناپذیر عنوان کرد و افزود: دنیای امروز بدون حضور رسانه معنای واقعی خود را ندارد و این رسانه ها هستند که با اطلاع رسانی به موقع، سریع و همزمان در دنیای امروز نقشی کلیدی یافتند و به عاملی تعیین کنند در اطلاع رسانی تبدیل شدند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.