رضوانی: حضور باشگاه‌های مردمی مثل پرسپولیس موجب پویایی لیگ واترپلو می‌شود

Print Friendly
رضوانی: حضور باشگاه‌های مردمی مثل پرسپولیس موجب پویایی لیگ واترپلو می‌شود

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با اشاره به قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ واترپلو فصل ۱۳۹۸ تاکید کرد که حضور باشگاه‌های ریشه‌دار و مردمی چون پرسپولیس به پویایی هر چه بیشتر لیگ برتر کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رئیس فدراسیون اظهار کرد: خوشبختانه لیگ برتر واترپلو هرسال با کیفیت بیشتری برگزار می‌شود و حضور تیم‌های ریشه‌دار و باشگاه‌های صاحب نامی چون نفت، دانشگاه آزاد، سایپا و … موجب شده تا همه ساله شاهد بازی‌های نزدیکی در این مسابقات باشیم.

وی افزود: خوشبختانه با رایزنی‌های صورت گرفته امسال تیم‌های پیشگامان کویر یزد و پرسپولیس نیز به جمع تیم های لیگ برتری اضافه شدند. بی شک حضور تیمی مردمی و محبوبی مثل پرسپولیس به پویایی لیگ برتر کمک شایانی می‌کند و شرایط را برای رشد و توسعه ورزش واترپلو بیش از پیش فرآهم می‌آورد.

رئیس فدراسیون پایان گفت: باید از همه مدیران ورزشی و متعهد باشگاه‌های حاضر در لیگ‌های برتر شنا، شیرجه و واترپلو قدردانی کنم که با سرمایه‌گذاری در ورزش‌های آبی کمک بزرگی برای فدراسیون در پرورش بازیکنان مستعد هستند. به ویژه از آقایان انصاری فر و رضا یلوه (مدیر عامل و معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس) ممنونم که امسال زمینه حضور باشگاه مردمی پرسپولیس را در واترپلو فرآهم آوردند. همانطور که می‌دانید تیم ملی خوب از دل لیگ‌های ورزشی خوب در می‌آید و امیدوارم با تداوم حضور باشگاه‌های ریشه‌دار و مردمی در لیگ واترپلو شاهد موفقیت هر چه بیشتر این رشته در عرصه‌های بین المللی نیز باشیم.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط