رضوانی: سلطانی‌فر به خوبی ورزش را می‌شناسد/ در فرصت باقی مانده دولت بهترین انتخاب را کرد

Print Friendly
رضوانی: سلطانی‌فر به خوبی ورزش را می‌شناسد/ در فرصت باقی مانده دولت بهترین انتخاب را کرد

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: از آنجا که سلطانی‌فر ورزش را به خوبی می‌شناسد با یک مدیریت درست می‌توان ورزش را در مسیر پیشرفت قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درخصوص معرفی مسعود سلطانی‌فر از سوی دولت برای احراز پست وزیر ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی صحبت کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به انتخاب سلطانی‌فر از سوی دولت یازدهم اظهار داشت: قطعا برای انتخاب این فرد فکر شده و آنقدر مورد اعتماد و دارای سوابق خوب و درخشان هستند که برای پست وزارت ورزش و جوانان که یکی از مهم‌ترین وزرات‌خانه‌ها می‌باشد انتخاب شده‌اند. ایشان دوره طلایی را به عنوان قائم مقام در سازمان تربیت بدنی گذرانده‌اند و از این رو می‌توانند برای پست در نظر گرفته شده بسیار مفید واقع شوند.

رضوانی ادامه داد: درست است که فرصت چند ماهه برای تصدی در این پست خواهند داشت ولی از آنجا که ورزش را به خوبی می‌شناسد با یک مدیریت درست می‌توان ورزش را در مسیر پیشرفت قرار داد.

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو خاطرنشان ساخت: امیدوارم بعد از تایید ایشان توسط مجلس شورای اسلامی کلیه جامعه ورزش و فدراسیون‌ها با تمام توان و قوا همیاری و همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم ورزشی پویاتر در کشور داشته باشیم. خانواده ورزش باید فضای آرام و بدون حاشیه‌ای را برای وزیر جدید آماده کنند که بتوان ورزش کشور را به بهترین شکل ساماندهی کرد.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط