رکورد شکنی مجدد عسگری و کسب سومین مدال نقره تیم ملی شنای ایران

افشین عسگری شناگر جوان و شایسته کشورمان در فینال ماده ۵۰ متر پروانه ضمن کاهش دوباره رکورد ملی کشورمان موفق شد به مدال نقره این ماده دست یابد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در ادامه رقابتهای شنای کاپ آزاد مالزی و در سومین روز این رقابتها که با شرکت٢۵۰ شناگر از کشورهای مالزی، اندونزی، قطر، سنگاپور، استرالیا، سریلانکا، هنگ کنگ و هند آغاز شده است، عصر امروز و در فینال ماده ۵۰ متر پروانه افشین عسگری با ثبت زمان ٢۵ ثانیه و ٩ صدم ثانیه موفق شد، رکورد صبح امروز خود را (٢۵ ثانیه و ١٧ صدم ثانیه ) به میزان ٨ صدم ثانیه کاهش دهد و به مدال نقره این ماده دست یابد.
در این ماده شناگر اندونزیایی اول شد و شناگرکشورمان به همراه دیگر شناگرکشور اندونزی مشترکا” در مکان دوم ایستادند.
تا ساعتی دیگر نیز تیم ۴ در ١۰۰ متر آزاد کشورمان متشکل از محمد بیداریان، سروش خواجگی، پوریا مالدار قصری و احمد رضا جلالی در فینال این ماده با حریفان آسیایی خود به رقابت خواهند پرداخت.
گفتنی است تیم کشورمان تاکنون در مسابقات کاپ آزاد مالزی به ٢ مدال نقره تیمی در مواد ۴ در ٢۰۰ متر آزاد و ۴ در ١۰۰ متر مختلط انفرادی دست یافته است.
مسابقات شنای کاپ آزاد مالزی که از ١۴ اردیبهشت ماه در کوالالامپور آغاز شده است پس از ۴ روز رقابت فردا یکشنبه به کار خود پایان می دهد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.