اصلاحیه/

سایپا قهرمان سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال شد

Print Friendly
سایپا قهرمان سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال شد

تیم سایپا با پیروزی مقابل ابمیوه سجاد مشهد قهرمان سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر کشور با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور پیگیری و به پایان رسید. پس از پایان رقابت‌های گروهی که در سه مرحله برگزار شد، هشت تیم راهی مرحله پایانی این مسابقات شدند.

تیم های پیشگامان کویر یزد و سایپا از گروه اول ، استخر آزادی تهران ، قزوین و پیام تبریز از گروه دوم و آبمیوه سجاد مشهد ، شرکت ساختمانی ماندنی و صنایع روی خمسه زنجان از گروه سوم ۸ تیم حاضر در مرحله نهایی مسابقات واترپلو زیر ۱۷ سال کشور بودند.

۸ تیم راه یافته به مرحله پایانی این مسابقات در دو گروه چهار تیمی از روز پنجشنبه(سوم اسفند۱۳۹۶) به میزبانی استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران باهم به رقابت‌پرداختند. پس از پایان رقابت‌های گروهی مرحله پایانی این مسابقات دو تیم سایپا و آبمیوه سجاد مشهد با قرار گرفتن در جایگاه نخست راهی نیمه نهایی سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال شدند. برای مشخص شدن دو تیم راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی، تیم های دوم و سوم دو گروه به صورت ضربدری باهم به رقابت‌پرداختند.

در مرحله نیمه نهایی ، تیم سایپا به مصاف اسخر آزادی تهران رفت. سایپا با پیروزی راهی فینال این مسابقات شد. در سوی دیگر نیز دو تیم آبمیوه سجاد مشهد و  شرکت ساختمانی ماندنی به آب زدند که تیم آبمیوه سجاد با پیروزی در این بازی راهی فینال شد.

در دیدار رده بندی دو تیم استخر آزادی تهران و شرکت ساختمانی ماندنی به مصاف هم رفتند که تیم ماندنی با پیروزی در این بازی موفق شد در جایگاه سوم این دوره از رقابت‌ها بایستد. پس از برگزاری دیدار رده بندی دو تیم سایپا و آبمیوه سجاد مشهد برای مشخص شدن قهرمان این مسابقات به مصاف هم رفتند. در پایان این بازی تیم سایپا  با پیروزی ۱۰  بر ۶ موفق شد عنوان قهرمانی سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور را به نام خود ثبت کند. همچنین تیم آبمیوه سجاد مشهد نیز دوم شد.

جدول رده بندی نهایی سومین دوره برتر لیک واترپلو زیر ۱۷ سال 

  1. سایپا
  2. آبمیوه سجاد مشهد
  3. شرکت ساختمانی ماندنی
  4. استخر آزادی تهران
  5. صنایع روی خمسه زنجان
  6. پیشگامان کویر یزد
  7. پیام تبریز
  8. قزوین 

 

 

 

جدول رده بندی گروه A مرحله پایانی سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور: 

رتبه نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ سایپا ۳ ۳ ۰ ۰ ۴۲ ۱۹ ۲۳+ ۶
۳ شرکت ساختمانی ماندنی ۳ ۲ ۱ ۰ ۲۴ ۲۲ ۲+ ۴
۲ پیشگامان کویر یزد ۳ ۱ ۲ ۰ ۲۹ ۲۶ ۳+ ۲
۴ قزوین ۳ ۰ ۳ ۰ ۱۲ ۳۳ ۲۱- ۰

جدول رده بندی گروه B مرحله پایانی سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور: 

رتبه نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ آبمیوه سجاد مشهد ۳ ۲ ۰ ۱ ۲۳ ۱۳ ۱۰+ ۵
۳ استخر آزادی تهران ۳ ۲ ۱ ۰ ۲۴ ۱۹ ۵+ ۴
۲ صنایع روی خمسه زنجان ۳ ۱ ۱ ۱ ۱۹ ۲۱ ۲- ۳
۴ پیام تبریز ۳ ۰ ۳ ۰ ۱۹ ۳۲ ۱۳- ۰

 

 

 

نتایج مرحله نهایی لیگ زیر ۱۷ سال کشور سال ۱۳۹۶: 

بازی گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ A شرکت ساختمانی ماندنی ۸ ۷  پیشگامان کویر یزد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۲ A  قزوین ۳ ۱۸ سایپا پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۳ B صنایع روی خمسه زنجان ۵ ۸ استخر آزادی تهران پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۴ B پیام تبریز ۴ ۱۱ آبمیوه سجاد مشهد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۲٫۴۵ استخر ۹ دی
۵ A شرکت ساختمانی ماندنی ۸ ۲  قزوین پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۶ A  پیشگامان کویر یزد ۸ ۱۱ سایپا پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی
۷ B صنایع روی خمسه زنجان ۹ ۸ پیام تبریز پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۸٫۳۰ استخر ۹ دی
۸ B استخر آزادی تهران ۴ ۷ آبمیوه سجاد مشهد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۹٫۴۵ استخر ۹ دی
۹ B پیام تبریز ۷ ۱۲ استخر آزادی تهران جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۰ B صنایع روی خمسه زنجان ۵ ۵ آبمیوه سجاد مشهد جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۱ A  پیشگامان کویر یزد ۱۴ ۷  قزوین جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۲ A سایپا ۱۳ ۸ شرکت ساختمانی ماندنی جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۲٫۴۵ استخر ۹ دی
۱۳ رتبه ۷ و ۸ قزوین (چهارم گروه A) ۷ ۱۱ پیام تبریز (چهارم گروه B) جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۴ شرکت ساختمانی ماندنی
(دوم گروه A)
۷ ۵ صنایع روی خمسه زنجان
(سوم گروه B)
جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۵ استخر آزادی تهران
(دوم گروه B)
۱۲ ۸ پیشگامان کویر یزد
(سوم گروه A)
جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۸٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۶ سایپا
(اول گروه A)
۹ ۶ استخر آزادی تهران
(برنده بازی ۱۵)
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۷ آبمیوه سجاد مشهد
(اول گروه B)
۸ ۷ شرکت ساختمانی ماندنی
(برنده بازی ۱۴)
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۸ رتبه ۵ و ۶ صنایع روی خمسه زنجان
(بازنده بازی ۱۴)
۱۴ ۹ پیشگامان کویر یزد
(بازنده بازی ۱۵)
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۹ رده بندی استخر آزادی تهران
(بازنده بازی ۱۶)
۶ ۸ شرکت ساختمانی ماندنی
بازنده بازی ۱۷
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۲۰ فینال سایپا
برنده بازی ۱۶
۱۰ ۶ آبمیوه سجاد مشهد
برنده بازی ۱۷
شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط