سرمربی اروپایی واترپلو سه شنبه وارد تهران می شود

سرمربی سرشناس و اروپایی واترپلو برای انجام مذاکرات نهایی و عقد قرارداد همکاری با فدراسیون شنای کشورمان روز سه شنبه ششم دی ماه جاری وارد تهران خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، “رومان پولاچیک” (roman polac’ik) مربی ۴٨ ساله و سرشناس اهل کشور اسلواکی روز سه شنبه از طریق ترکیه وارد ایران می شود تا مذاکرات نهایی خود را با مسئولان فدراسیون کشورمان انجام دهد.
“رومان پولاچیک” از جمله مربیان طراز اول اروپایی است که از سال ٢۰۰٩ تا ٢۰١١ سکاندار هدایت تیم ملی واترپلو اسلواکی است. وی همچنین سابقه بازیگری در لیگ کشورهای کرواسی، مجارستان، ایتالیا، یونان و اسلواکی را در سوابق کاری خود دارد. عنوان بهترین سانتر فوروارد دنیا در سال ١٩٩۵ و در دوره حضور در لیگ ایتالیا از جمله افتخارات این مربی طراز اول اروپایی به شمار می رود.
قرار است عملکرد این مربی اهل اسلواکی در مراحل مختلف بویژه مسابقات لیگ جهانی که اردیبهشت ماه جاری به میزبانی کشورهای چین و ژاپن برگزار خواهد شد، از سوی فدراسیون شنا مورد ارزیابی قرار گیرد تا در مورد مدت همکاری با این مربی خارجی تصمیم گیری شود.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.