سرمربی تیم‌ملی واترپلو به ایران بازگشت

Print Friendly
سرمربی تیم‌ملی واترپلو به ایران بازگشت

الکساندر چیریچ سرمربی صربستانی تیم ملی واترپلو پس از مسابقات انتخابی المپیک چین و پایان دوره مرخصی‌اش، امروز (دوشنبه) از طریق قرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) به تهران بازگشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سرمربی صربستانی تیم ملی واترپلوی ایران پس از مسابقات انتخابی المپیک چین به مرخصی سال نو میلادی رفت و بعد از تماشای مسابقات قهرمانی اروپا در بلگراد، ساعت ۶:۱۰ صبح امروز (دوشنبه) به ایران بازگشت.

پس از پایان مسابقات انتخابی المپیک فوژان،  رقابت‌های لیگ برتر واترپلو با فشردگی بالا دنبال شد و دستیاران چیریچ بازی‌ها را به دقت رصد کردند. حالا و پس از پایان دور گروهی مسابقات لیگ برتر و پیش از شروع رقابت های دسته یک،  “چیرو” شخصا همه چیز را زیرنظر می‌گیرد و در ادامه دور جدید اردوها را آغاز خواهد کرد.

کادر فنی تیم ملی واترپلو در حال برنامه ریزی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا است.

تیم ملی واترپلوی ایران از مهرماه سال جاری رسما زیر نظر این مربی تمرینات خود را آغاز کرد. نزدیک به چهار ماه از نخستین حضور این مربی روی نیمکت تیم ملی ایران گذشته است و حضور در یک اردو تدارکاتی (صربستان) و یک تورنومنت بین المللی (انتخابی المپیک چین) شناخت “الکساندر چیریچ” از جایگاه واترپلوی ایران را به حد معقولی رسانده است. علاوه بر آماده سازی تیم برای مسابقات پیش‌رو  برنامه ریزی بندمدت وی برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰ هم آغاز شده است.

انتهای پیام

 

 

 


Print Friendly

اخبار مرتبط