امیدوارم واترپلو و شیرجه در بازی های آسیایی روی سکو بروند/

دکتر سلطانی فر: رضوانی از مدیران پرتلاش و موثر ورزش است

Print Friendly
دکتر سلطانی فر: رضوانی از مدیران پرتلاش و موثر ورزش است

یکصد و پانزدهمین جلسه شورای معاونین با حضور وزیر ورزش و جوانان تشکیل شد و وزیر ورزش و جوانان ،محسن رضوانی را با سابقه خوب در ورزش قهرمانی و موفقیت در رده های ملی ، از مدیران پرتلاش و موثر ورزش دانست و گفت : انتظارات از این فدراسیون پر مدال بالا است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر مسعود سلطانی فر در یکصد و پانزدهمین جلسه شورای معاونین که عصر شنبه برگزار شد ،پس از گزارش رییس فدراسیون شنا ،شیرجه و واترپلو ،حرکت و برنامه ریزی این فدراسیون را به سمت مدال آوری و موفقیت بیشتر رشته های زیرمجموعه در بازیهای آسیایی و مسابقات رده های بالاتر مورد تاکید قرار داد.
وزیر  ورزش و جوانان ،محسن رضوانی رییس این فدراسیون را با سابقه خوب در ورزش قهرمانی و موفقیت در رده های ملی ، از مدیران پرتلاش و موثر ورزش دانست و گفت : انتظارات از این فدراسیون پر مدال بالا می باشد
دکتر سلطانی فر از رئیس این فدراسیون خواست با به خدمت گرفتن مدرسان مجرب ،توانمند و بین المللی دانش مربیان ایرانی را بیشتر و بهتر افزایش دهد.
وزیر  ورزش و جوانان تاکید کرد مدرسان زن و مرد با سابقه بین المللی موثر در دوره های طولانی مدت برای دانش افزایی مربیان ایرانی بکار گرفته شوند.
به گفته دکتر سلطانی فر ایران استعدادهای ناب و پرتوانی در شنا و دو ومیدانی دارد که نیازمند توجه و برنامه ریزی مناسب است.
وزیر  ورزش و جوانان همچنین از تلاش های فدراسیون شنا ،شیرجه و واترپلو در راستای آماده سازی تیم های ملی واترپلو و شیرجه تقدیر و ابراز امیدواری کرد که واترپلو و شیرجه ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا روی سکو بروند.
بنا بر این گزارش در شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان ،محسن رضوانی گزارشی از عملکرد فدراسیون و راهکارهای موفقیت در رشته های زیر مجموعه و پایه ارائه داد. رضوانی همچنین دیدگاه دکتر سلطانی فر برای فعالیت بیشتر فدراسیون های پایه و پرمدال را برای موفقیت در بازیهای آسیایی و المپیک شجاعانه دانست.
در بخش دیگری از شورای معاونین ،ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانالن استان اردبیل گزارشی از عملکرد این اداره کل ارائه کرد.
دکتر سلطانی فر هم با ابراز رضایت نسبی از عملکرد این اداره کل اظهار داشت: پیشنهاد می کنم که میزبانی مسابقات بین المللی را به استانها ببریم تا از این طریق هم مدیران استانی تجربه اجرایی خوبی پیدا کنند و هم حوزه وحدت ملی تقویت شود.
وزیر  ورزش و جوانان استان اردبیل را به عنوان یک قطب گردشگری ایران معرفی و تصریح کرد: رونق ورزش های زمستانی در استان اردبیل فرصت خوبی است که با سرمایه گذاری وزارت ورزش و جوانان ، منابع استانی و فدراسیون اسکی از این توان بالقوه استفاده خوبی شود.
در شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان هر هفته یک فدراسیون و یک اداره کل برای ارائه برنامه های خود به وزیر  و معاونان وزارت ورزش و جوانان دعوت می شوند.
انتهای پیام

Print Friendly

اخبار مرتبط