سمیع زاده برنامه‌های تیم ملی شنا در کمپ آماده سازی سرعین را تشریح کرد

Print Friendly
سمیع زاده برنامه‌های تیم ملی شنا در کمپ آماده سازی سرعین را تشریح کرد

مدیر فنی تیم‌های ملی شنا برنامه‌های شناگران و مربیان حاضر در کمپ آماده سازی سرعین را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری ایسنا ، محسن سمیع‌زاده در جریان برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی شنای جمهوری اسلامی ایران و برگزاری کلینیک تخصصی مربیان برتر کشور در اردبیل اظهار کرد: تیم ملی شنا خود را برای مسابقات کسب ورودی المپیک ۲۰۲۰ و همچنین مسابقات آسیایی رده‌های سنی آماده می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیتی که در سرعین وجود دارد ما اردوی تیم ملی را در این شهرستان برپا کردیم تا ملی‌پوشان در تمرینات آماده‌سازی حضور پیدا کنند.

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون شنا با قدردانی از مسئولان ورزشی استان و قرار گرفتن چندین استخر برای تمرین تیم ملی بیان کرد: ما به مدت سه روز اردویمان را در اردبیل و شهر سرعین برپا کردیم که در جلسات آنالیز و آمادگی ذهنی و روانی شناگران که توسط روانشناسان تیم برگزار می‌شود حضور داریم. شناگران در دو جلسه تمرینی با وزنه نیز حضور یافته و یک مرحله پیاده‌روی در ارتفاعات سبلان را نیز انجام دادند.

وی به برگزاری کلاس‌های بازآموزی برای مربیان برتر شنای کشور اشاره کرد و افزود: در این کلینیک ۱۰ مربی برتر و برجسته کشور حضور دارند.

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون شنا ادامه داد: در اردوی تیم ملی شنای کشورمان نیز ۲۷ شناگر نخبه از سراسر کشور حضور دارند که امیدواریم تا آغاز مسابقات انتخابی المپیک و همچنین آسیایی بتوانند به آمادگی کامل برسند.
انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط